• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

İzlenmelik Filmler

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Filmler ilk mesaja eklendi. Puan belirtilmediği için IMDB puanları ile eklendi. $iZoFreN ve CAY

Diğer filmler tek mesajda birleştirildiği için eklenmedi.

Yalan Labirenti nin konusu ilgimi çekti şimdi izliyorum :D

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

TÜR:Aşk, Dram, Roman

PUANI:8.8

YÖNETMEN: Robert Zemeckis

OYUNCULAR: Gary Sinise, Robin Wright, Tom Hanks

Forrest düşük zeka değerlerine sahip biridir ve Jenny adlı kız ile tanıştıktan sonra ona aşık olur.
Forrest isimli genç Kennedy, Elvis Presley ve Nixon gibi isimlerle kaza eseri tanışma şansını elde eder.
1950 ile 1970 yılları arasında geçen hikayede, Gump yine şans eseri Vietnam savaşı ve Amerika’nın yakın tarihi olaylarına yakından tanık olacaktır.
Fakat bilmeden yaptığı bazı şeylerin ne kadar önemli olduğunu ve ne gibi sonuçlar doğuracağından hiç haberi yoktur…

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Me and Earl and The Dying Girl 7.8/10

CHDKi1PUkAAhGy1.jpg

Bazı filmler vardır ki, izlerken kalbinizin attığını hissedersiniz. O anları size özel kılar. İşte bu da öyle bir film.
Son zamanlarda izlediğim en şiir gibi film. Filmin liriği anbean içinize işliyor, doğal bir sevgi, doğal bir acı... Pek çok başarılı yönüyle Me and Earl and The Dying Girl izlenmeyi sonuna kadar hak ediyor.

Alfonso Gomez-Rejon’un yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Thomas Mann, Olivia Cooke ve R.J. Cyler bulunuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Nick Offerman, Molly Shannon, Jon Bernthal ve Connie Britton yer alıyor. Filmin çıkış noktası olan kitabın yazarı Jesse Andrews aynı zamanda senaryoyu da kaleme alan isim.

2015 Sundance Film Festivali’nden hem Jüri Büyük Ödülü hem de Seyirci Ödülü ile dönmeyi başaran Me and Earl and The Dying Girl, Greg’in (Thomas Mann) eğlenceli ama bir o kadar da dokunaklı hikayesini konu alıyor:

Lise son sınıf öğrencisi olan Greg bulunduğu ortama uyum sağlamaya çalışırken, sosyal açıdan mayın tarlası olarak gördüğü hayatını yönlendirmek için ciddi ilişkilerden kaçınır.
Greg, birlikte klasik filmlerin parodilerini yaptığı daimi yoldaşı Earl’den (RJ Cyler) bile dostundan ziyade bir iş arkadaşı gibi bahsetmektedir. Fakat Greg, kanser teşhisi konan sınıf arkadaşı Rachel (Olivia Cooke) ile vakit geçirmesi için ısrar eden annesi sayesinde gerçek dostluğun ne kadar değerli olabileceğini çok geçmeden anlayacaktır.

Konular
698
MFC Puanı
3,160
Listenin çoğunu izledim güzel filmler.

Ucuz roman , eklenilebilir.
Kurgu mükemmel , Replikler bomba

Bide
Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption)
Herkes izlemiştir , yinede eklemekte yarar var.
Yorum bu film içinde düşünülebilir

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Listenin çoğunu izledim güzel filmler.

Ucuz roman , eklenilebilir.
Kurgu mükemmel , Replikler bomba

Bide
Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption)
Herkes izlemiştir , yinede eklemekte yarar var.
Yorum bu film içinde düşünülebilir

Ucuz Roman'a bi ara baya bi sarmıştım her sabah açıp bir kaç dakika izlerdim sigara içerken :D
Esaretin bedeli zaten tartışmasız bu listeye girer ancak mümkün olduğu kadar çok bilinmeyen filmleri eklesek daha iyi olur. Zaten bu filmler hemen hemen bütün film arşivlerinde ilk sıralarda var. Amaç tadılamayanı tatmak, tattırmak :sigara

Konular
698
MFC Puanı
3,160

Ucuz Roman'a bi ara baya bi sarmıştım her sabah açıp bir kaç dakika izlerdim sigara içerken :D
Esaretin bedeli zaten tartışmasız bu listeye girer ancak mümkün olduğu kadar çok bilinmeyen filmleri eklesek daha iyi olur. Zaten bu filmler hemen hemen bütün film arşivlerinde ilk sıralarda var. Amaç tadılamayanı tatmak, tattırmak :sigara

Tahmin ediyorum Hangi repliginden bahsediyorsun :D
Tadilmayanlari aradığınızı bilmiyordum. Aklıma gelince eklerim .

Sakil

Emektar Üye
Konular
15
MFC Puanı
4,080

konusu hakkında kısaca bahsedecek olursak: Hindistan’ı Olimpiyatlarda temsil etmenin hayalleriyle yaşayan yerel bir güreşçi şampiyonu Sultan Ali Khan’ın ve yine Sultan’la aynı küçük kasabada yaşayan cesur ve yine kendince hayalleri olan Aarfa isimli genç kızın hikayesini alan “Sultan” filminde, iki yerel güreş efsanesinin karşı karşıya gelmesi, tomurcuklanan aşk, hayaller ve arzular konu olarak ele alıyor..

Konular
124
MFC Puanı
8,290
1467886188_salman-khan-anushka-sharmas-sultan-movie-poster.jpg

Sultan - 2016 (8.1/10)
Hint Sineması

Sultan Ali Khan (Salman Khan) Haryana adında küçük bir kasabada yaşayan bir güreşçidir. Kazandığı bölgesel şampiyonluklar ona yetmemekte, günün birinde olimpiyat şampiyonu olabilmenin hayallerini kurmaktadır. Aynı kasabada yaşayan Aarfa'nın (Anushka Sharma) da kendine göre hedefleri vardır. Sultan karşılaştığı zorluklara ve içine düştüğü zor duruma rağmen, geçmişte yaptığı hataların üstesinden gelerek hem arenada, hem de özel hayatında gerçek bir dövüşçü gibi mücadele etmeyi öğrenecektir.

0y1N08.png

40PqpL.png

@Hifa ekledi

Konular
451
MFC Puanı
3,990
Bütün sayfaları tek tek gezdim izleyeceğim birkaç film var teşekkür ederim paylaşım için.
Bende gelip Room'u paylaşacaktım ancak sağolsun Bezelye paylaşmış benim yerime.
Son zamanlarda izlediğim en etkileyici filmdi diyebilirim. O odanın kasveti beni bitirdi cidden. Psikolojik olarak izleyiciyi içine alan bir film.
Ha birde şunu söylemeden geçemeyeceğim. O çocuğun oyunculuğu neydi öyle? 5-6 yaşındaki birine göre kocaman bir rol. Hayran kaldım çocuğa.

Bende bir film önerip öyle gideyim.

Teknik bilgisi ve becerisi yüksek olan Cooper, geniş mısır tarlalarında çiftçilik yaparak geçinmektedir; amacı iki çocuğuna güvenli bir hayat sunmaktır. Onlarla yaşayan Büyükbaba Donald çocuklara göz kulak olurken, henüz 10 yaşındaki kızı Murph şaşırtıcı bir zekaya sahiptir. Geçmişte bıraktığı biliminsanı kariyerini özleyen Cooper'un karşısına bir gün beklenmedik bir teklif çıkar ve ailesinin, dahası insanlığın güvenliği için zorlu bir karar alması gerekir...
Christopher Nolan'ın, Jonathan Nolan ile kaleme aldığı ve yönetmenliğini sırtladığı filmin yıldız oyunculardan oluşan oyuncu kadrosunda Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Matt Damon, Bill Irwin, John Lithgow ve Michael Caine gibi isimler yer alıyor. Bilimkurgunun yanı sıra dramatik öğeler de içeren filmin senaryosu Fizikçi Kip S. Thorne'nun evrendeki 'Solucan Delikleri' teorisinden ilham alıyor. (beyazperde)

Uzaya birazcık ilginiz ve bilginiz varsa bayılacağınız bir film.​

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Bütün sayfaları tek tek gezdim izleyeceğim birkaç film var teşekkür ederim paylaşım için.
Bende gelip Room'u paylaşacaktım ancak sağolsun Bezelye paylaşmış benim yerime.
Son zamanlarda izlediğim en etkileyici filmdi diyebilirim. O odanın kasveti beni bitirdi cidden. Psikolojik olarak izleyiciyi içine alan bir film.
Ha birde şunu söylemeden geçemeyeceğim. O çocuğun oyunculuğu neydi öyle? 5-6 yaşındaki birine göre kocaman bir rol. Hayran kaldım çocuğa.

Bende bir film önerip öyle gideyim.

Teknik bilgisi ve becerisi yüksek olan Cooper, geniş mısır tarlalarında çiftçilik yaparak geçinmektedir; amacı iki çocuğuna güvenli bir hayat sunmaktır. Onlarla yaşayan Büyükbaba Donald çocuklara göz kulak olurken, henüz 10 yaşındaki kızı Murph şaşırtıcı bir zekaya sahiptir. Geçmişte bıraktığı biliminsanı kariyerini özleyen Cooper'un karşısına bir gün beklenmedik bir teklif çıkar ve ailesinin, dahası insanlığın güvenliği için zorlu bir karar alması gerekir...
Christopher Nolan'ın, Jonathan Nolan ile kaleme aldığı ve yönetmenliğini sırtladığı filmin yıldız oyunculardan oluşan oyuncu kadrosunda Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Matt Damon, Bill Irwin, John Lithgow ve Michael Caine gibi isimler yer alıyor. Bilimkurgunun yanı sıra dramatik öğeler de içeren filmin senaryosu Fizikçi Kip S. Thorne'nun evrendeki 'Solucan Delikleri' teorisinden ilham alıyor.

Uzaya birazcık ilginiz ve bilginiz varsa bayılacağınız bir film.​

Bu filmi çok beğendim popüler diye eklemedim. Çocuk oyuncular bazen harika performans gösterebiliyor mesela the Fall düşüş kesinlikle öneririm şairane bir film :sigara

Önerleri bekliyorum bakalım arşiv zenginleşsin bizde tadılmamışları tadalım :tesbh

Konular
451
MFC Puanı
3,990

Toplumla fazla bir ilişkisi bulunmayan genç bir hacker olan Benjamin (Tom Schilling), Max (Elyas M'Barek) adında bir başka hacker'la tanışır. Stephan ve Paul adlı yazılım ve donanım uzmanlarıyla birlikte CLAY adında bir hacker'lar grubu kurarlar. CLAY son derece yıkıcı faaliyetleriyle adını duyurmaktadır. Europol ve istihbarat teşkilatlarını peşine takan grup için işler yolunda gitse de onları hedefine alan karanlık bir hacker grubu, onlarla her yoldan rekabet etmeye çalışacaktır.(sinemalar)​

Konular
124
MFC Puanı
8,290

Toplumla fazla bir ilişkisi bulunmayan genç bir hacker olan Benjamin (Tom Schilling), Max (Elyas M'Barek) adında bir başka hacker'la tanışır. Stephan ve Paul adlı yazılım ve donanım uzmanlarıyla birlikte CLAY adında bir hacker'lar grubu kurarlar. CLAY son derece yıkıcı faaliyetleriyle adını duyurmaktadır. Europol ve istihbarat teşkilatlarını peşine takan grup için işler yolunda gitse de onları hedefine alan karanlık bir hacker grubu, onlarla her yoldan rekabet etmeye çalışacaktır.(sinemalar)​

Bu filmi izledim, eklemek iyi olmuş. Listeye girmeyi sonuna kadar hak ediyor :alkis
:sigara İlk mesaja ekliyorum :tatli