• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

3 Üye 3 Yorum

Almora

MFC Üyesi
Konular
1,832
MFC Puanı
4,340
Bana söylenen lafın altında kalmayı pek sevmiyorum. Aynı sertlikle cevap veriyorum umumiyetle... Tabi ki haklıysam. Haksızsam özür dilemesini de bilirim.
Zeynep : Azimli, öğrenmeye açık ve arkadaş canlısı kardeşim... Sade : Hızlı giriş yapan üyelerimizden... Sezen : Bu ara oyunlarda görmüyorum. Gelse de çöpçatanlık yapsak. :D
Tuğçe melancholia Pisadam

Zeynep1

MFC Üyesi
Konular
941
MFC Puanı
5,250
Tuğçe : Kendisiyle asıri muhabbetimiz yok ama iyi olduğunu düşünüyorum ve severimde kendisini
melancholia : o benim bebeğim herzaman yanımda olmasi çok hoşuma gidiyor:) ve iyi ki var kimseye zararı olduğunu düşünmüyorum :)
Pisadam : sevip saydığım iyi bi yönetici çok sakin oluşu beni çıldırtsada iyidir
LeGoLaS , Hira , TzcN ???

Konular
63
MFC Puanı
4,840
Deniz ; Aynı değer sistemlerini paylaştığım, boş konuşmayan samimi, dinlemeyi bilen, idealist.
Zeynep ; Göze hoş gelen, uyumlu, kendinden emin duruşu olan, kendini iyi ifade eden hatun.
DeStina ; Karakteri oturmuş, insanlara ve görüşlere değer veren, özeleştiri yapabilme kapasitesine sahip, kalenderlik tevazu gibi kelimeleri bünyesin'de bulunduran hatun. (Birde kimin ne dediğini takmasa süper olacak.*)
Enes & Berkay & Alcatraz

DeStina

MFC Üyesi
Konular
11,091
MFC Puanı
27,850
Elif mmmmmmm canımsın .biriciğim tşk birtanem mcxx ..

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Sezen birkaç forumda gördüm sanırım aynı kişi, muhabbetim yok ama aktif biri.

Destina hiç tanımıyorum ama çok fazla konu açıyor. Özellikle forum oyunlarına açtığı konular zaten mevcut. Eski halimden eser olmadığından mütevellit raporlayıp rencide etmiyorum kendisini :honk:

Rock bir çok forumda aynı nicki ve aynı kişisel sayfa başlığını kullanıyor. Hiç muhabbetim yok ancak aklımda yer etmeyi başarmış, tebrikler.

Sezen-destina-rock

Konular
295
MFC Puanı
13,190
Konular
48
MFC Puanı
2,220
[FONT=Times New Roman [USER=34937]Elif[/USER] canımsın bitanem tşk ederim:**

@Sezen: Çok zeki,sevecen sıcak kanlı kaliteli dost..
@DeStina:Hanımefendi kişiliği ile kalitesini belli etmiş on numara bir hatun..:*
@Rock: Tanımam..

[/FONT]

@djesr @StigmatA @Buket

@Sezen: Pek tanımam ama gayet güzel paylaşımları oldugunu gözlemleyebiliyoruz DeStina: candır o konu manyagı oldu ıyıce forumda en aktif görülen kişi :) Rock: pek tanımam ama bir kardeşim için değerli oldugunu bılıyorum

Elif ? Rapunzel ? EsiLa ?