• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

3 Üye 3 Yorum

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
@Elif aramıza yeni katılan arkadaşımız bilgi ve becerisi yüksek biri yorumları paylaşımları güzel arkadaşımız.
@Rapunzel Çok iyi bir dost anlamlı ve anlatımlı güzel paylaşımları olan arkadaşımız..

@Esila aramıza yeni katılan arkadaşımız paylaşımları ve yorumlar mizah anlayışı mükemmel güzel insan.

@Alew @ Pınar@Buket

Konular
63
MFC Puanı
4,840
Berkay ; Dokunsalar ağlayacak döneminizde bile yazdıklarını okuyunca gülümsetebilir sizi. Yanlış anlaşılmasın ben bu adam safi geyiktir ciddiyetten uzaktır falan demiyorum asla. Yüzünüzü her daim gülümseten o satırlarda bile aslında kendiyle başbaşa kaldığında hüzünlerle karşılıklı kadeh tokuşturduğunu hissedebileğiniz biridir. Akıllı adamdır vesselam.

Deniz ; Yusuf abiyi tanıdıktan sonra nasıl anlatsam çoğu onun ucuz taklidi gibi. İnce bir mizah anlayışı var, bana ince geliyor en azından. Söyleyeceğini hiç sakınmaz, sizinle konuşurken içtendir. Umarım ömür boyunca böyle kalır sade ve yalansız..

Rock ; Pek tanımasam da yazdıklarına bakınca, daha bi canlı, daha bi dolu, daha bi özgür. Güzel düşünen kadın.*

Redworm Pisadam Alcatraz

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
Elif teşekkür ederim o sizin iyiliniz beni utandırdın bak şimdi..yaa iyi bir dost..böyle olurur...

Konular
48
MFC Puanı
2,220
@Berkay ; Dokunsalar ağlayacak döneminizde bile yazdıklarını okuyunca gülümsetebilir sizi. Yanlış anlaşılmasın ben bu adam safi geyiktir ciddiyetten uzaktır falan demiyorum asla. Yüzünüzü her daim gülümseten o satırlarda bile aslında kendiyle başbaşa kaldığında hüzünlerle karşılıklı kadeh tokuşturduğunu hissedebileğiniz biridir. Akıllı adamdır vesselam.

@Redworm @Pisadam @Alcatraz

@Elif teşekkür ederim harika bir yorumlama yapmışsın:s24 ama bak beni bu kadar çabuk tanımlama gizem en iyi silahımdır kaybedemem :p :p

@Redworm : Hakkında pek bilgim yok açıkcası yeni katılan bir arkadaşımız resmi ciddi bir profil bilgilerinin yanında gayet matrak ve bir o kadar da sosyal ve sanal olarak bu gibi platformlarda bilgi sahibi bir arkadaşa benziyor

@Pisadam : Kurtarıcımız :) suskundur sessiz kalır ama olası sorunlarda olası durumlarda ortaya çıkıverir ve olaya el atar hemen

@Alcatraz : Kraldır. kısa sürede tanıyıp beni foruma alıştıran Kardeşim diyebildiğim bikaç kişi arasında yerini alabilen oldukça kıymetli kalbi de düşünceleri de tertemiz olan her daim varlıgı yanımızda olsun istediğimiz ADAM'lardandır.

@Sezen @Sefa @Rapunzel?

Konular
0
MFC Puanı
1,780
Sezen, çok eğlenceli, sevimli, tatlı, sevilesi bir insan...Seviyorum ki onu :)
Sefa, hiç muhabbetim yok ama, mesafeli ve seviyeli bir insana benziyor.

Rapunzel , O çok tatlı yaaa...canim benim. İyi bir arkadaş. İnşaallah hep iyi insanlarla karşılaşır.

EsiLa Buket DeStina

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
@Destina güzel insan iyi bir forumcu yorumları ve konu paylaşımları kendisi cana yakın sevilen canım kankam @Zeynep mükemmel biri cana yakın forumda ilk tanışdığım kişi dostum benim çok severim keçiyi...forumun olmasa olmazlarından..
@Mihrimah mütavazi biri Hocam..güzel insan ..

@Alew@İpsiz-ucurtma@Serdar.

Konular
1,897
MFC Puanı
15,160
Sezen, çok eğlenceli, sevimli, tatlı, sevilesi bir insan...Seviyorum ki onu :)
Sefa, hiç muhabbetim yok ama, mesafeli ve seviyeli bir insana benziyor.

Rapunzel , O çok tatlı yaaa...canim benim. İyi bir arkadaş. İnşaallah hep iyi insanlarla karşılaşır.

EsiLa Buket DeStina

EsiLa : sanırım benim gibi oyun fanatiği :) yeni tanımama rağmen kanım ısındı sevecen ve pozitif bir hatun :)

Buket: tanıdığım söylenemez ama iyi biri olduğu kesin :)

DeStina: aramızda saçma sapan yanlış anlaşılmalar olsa da iyi niyetli, hırslı ama kırılgan, sevdiğim ve beğendiğim bir tatlılık :)

Pisadam Chef Lydia