• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

3 Üye 3 Yorum

Shameless

MFC Üyesi
Konular
41
MFC Puanı
40
Enes : Tanımıyorum ancak Forumdan gördüğüm kadarıyla insanlarla diyalogları iyi ve çalışkan biri.
Sefa : Tanımıyorum. Pek görmedim aktif olarak, özel üye.
Tugce : Tanımıyorum. Ancak oda iyi biridir eminim :))

Lost - nesimsek - The Punisher

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,290
Almora ben daha önceki forumdada arkadaslarla forum oyunlarını zewkle oynardık ki yakıstırma oyununda adımı zikredip duruldu şaka amaclı oldugunu düsündügüm icin tepki vermedim. ama bu oyunla çöpçatanlıgı yakıstırdıysanız oyunlardan cekiliyorum .

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,460
@Almora ben daha önceki forumdada arkadaslarla forum oyunlarını zewkle oynardık ki yakıstırma oyununda adımı zikredip duruldu şaka amaclı oldugunu düsündügüm icin tepki vermedim. ama bu oyunla çöpçatanlıgı yakıstırdıysanız oyunlardan cekiliyorum .

Arkadaşlar lütfen birbiriniz hakkında kırıcı yorumlar yapmayın rica ediyorum.

Adı üstünde oyun yani kırmaya üzmeye değmez. Birde oyunun kuralını lütfen bozmayalım;

@Herkül @nesimsek @Fatma

Almora

MFC Üyesi
Konular
1,832
MFC Puanı
4,340
@Almora ben daha önceki forumdada arkadaslarla forum oyunlarını zewkle oynardık ki yakıstırma oyununda adımı zikredip duruldu şaka amaclı oldugunu düsündügüm icin tepki vermedim. ama bu oyunla çöpçatanlıgı yakıstırdıysanız oyunlardan cekiliyorum .
Özür dilerim. Ben sadece espri yaptım. Amacım sizi eleştirmek değildi. Yakıştırma oyunu gayet eğlenceli bir oyun... Ben de çok severim. Çok özür dilerim sizi kırdığım için...

Almora

MFC Üyesi
Konular
1,832
MFC Puanı
4,340

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,290
Almora önemli deil bende espiriye sanırım biraz fevri cevap verdim bende özür dilerim.. keyifli paylaşımlar..

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
@ Alew Çok iyi insan forumun eski üyelerinden tekrar aramız dönmesini istiyorum.. @Lost Aktif üye kendisini tanımıyorum @Zeynep keçi gibi inadı var ..baş belası iyi arkadaş..

@Sezen melancholia @İpsiz-uçurtma