• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

3 Üye 3 Yorum

Konular
63
MFC Puanı
4,840
Zeynep ; Sürekli hayran kaldığım bir ifade yeteneği, sempati kraliçesi. Sevimli, seviyorum, hatta hastasıyım.* Mesafeleri önemsiz, kelimeleri yetersiz kılan... İyi ki var olan...
StigmatA İnceliklerin adamı. İyi insandır, değerini bilmek lazımdır.
Enes Yeteri kadar tanımıyorum ki ben. Emin olabildiğim çok az şey var ; içtenlik, açıksözlülük, zehir gibi zeki.
Almora Alcatraz Herkül

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
218,420
Almora : forumuma gelen orada tanıdığım birz alıngan biri.
Alcatraz : bursadan okul arkadaşım ötesini siz tahmin edin:)
Herkül : mustafa abimde torunundan sonra forumları çok sever bende onu severim :)
Elif LeGoLaS ceoLayn

Konular
10
MFC Puanı
2,800
Elif - forum sayesinde yavas yavas taniyorum, paylasimlari düsünceleri hosuma gidiyor, kimseye zarari yok kendi halinde, hanim üyemiz ayrica sicak kanli :* LeGoLaS - tanimiyorum kendisini görünüp kaciyor ceoLayn - eski yerlerden biri galiba, eger oysa dobra ve karakteri oturmus biri diyebilirim
Buket Maruf Lidya

Konular
63
MFC Puanı
4,840
LeGoLaS ; yerine göre hareket etmesini bilen ender insanlardan biri, duracağı kalkacağı, aynı muhabbeti ne zaman yedirip, ne zaman türeteceğini bilen, mantık dolu şahsiyet.
Deniz ; Kendisini tanımaktan büyük mutluluk duyduğum, varlığı önemli insan^^
Alcatraz Sefa Pisadam

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

Alcatraz - İyidir iyi de epeydir görüşemedik.

Sefa - Tanımıyorum

Pisadam - Vazgeçilmezlerimdendir.

Sanal dünyada tanıdığım en efendi insanlardan birisidir.

Sabırlıdır :)) Bunu en iyi ben bilirim çünkü canına okumuş idim :))

Bana dayanan canlar övünsün :s27 Burakcığım ne çektin benden ya hu :)))

SiB

ceoLayn

Sezen