• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Smokinli Kolibandı Hoca " Derdim Var "

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Peki hocam tesekkur ederim bu verdiiginiz bilgilerin isiginda hareket edecegim :s2 Ama hocam bi daha yaparsa ya klavyeyi kapasinda parcalayip tuslarini yedirtecektim ya da fareyi bogazina dolayacaktim :s2
Tuşları yedirmeden evvel domestos ve bir miktar kireç sökücü ile dezenfekte etmeyide unutma :y
Sen ne çeşit bi manyaksın evladım psikopata bağladın :y
@Kolibandı hocam Merhaba. Bugün aklıma bir şey takıldı. Neden yanlış çevirilen telefonlar hiç bir zaman meşgul çalmaz?

Hep o operatörlerin yüzünden :honk:
Biz bunlara vakti zamanında ilettik dedikki madem aradıgımız kişiye su an ulaşamadıgımızı biliyorsunuz bunun icin bi hanımabla görevlendirmişsiniz sonra arayın diyor.
Yanlış numara çevirdiğimizde de bize yanlış numara çevirdin o nerimanın numarası değil başka birini arıyosun sen diyecek bi hanımabla gorevlendir. Yok dinleyen nerdeee vatandaş zor durumda kalıyor.
Döylet bize baghmir :honk:

Deniz kızlarının saclarına bişey olmuyor ama belli yaştan sonra tipleri kayiyor yüzlerine bakılmıyor. 20 yaşında çökmeye başlıyorlar zaten 30 yaşında bi deniz kızı demek az yağlı tavada kızarmış yarım kilo istavrit demek o yüzden çok takılmamak lazım :y

Ah be hocam sağ olun bende lamba gibi aydınlandım ay melek gibim oldum :s54 oyssss :s27 dimi hocam? :S

Tam öyle denemez amma mübarek günde garibi sevindirmek sevaptır sözüne binaen peki madem diyorum :y

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
Hocam :k5

Tatil için güneye inmeyi düşünüyorum. Peki güneye inmek için asansöre binmek şart mı ? :honk:

Konular
158
MFC Puanı
1,320
Hocam Burada Forumda Yani,, Düşünki O bu Yazıyı Okuyor Bölümü var Biliyorsunuz..Ve ben Bazen Birşeyler yazıyorum Ve kimsenin olmadığını bildiğim halde..Sizce bunu okuyan birileri varmıdır..

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
Hocammmmmm duydum ki bayramlaşmaya gelene gıcır gıcır 200 Tl lik bayramlık şekerlikler yapmışsınız :D

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

Hayırlı bayramlar saygı değer hocam, ellerinizden hürmetle öperek sorumu sorayım.

Çaldıran savaşını ilk kim başlattı? Diye düşündüm, kontörü olmayanlar başlattı diye tahmin ettim acaba tahminim doğru mu, yanlış mı?
Beni aydınlatır mısınız?

Ve forum harici size kuzenlerimden sorular var, siz hiç maydanozun arkasına saklanmış insan gördünüz mü?
Diğer sorumuz ise zayıflamak için önce kilo almak gerekir mi?

Kuzenlerim ısrar ve şiddetle merak ediyorlarmış :D

Sülalecek bizi aydınlatırsanız memnun oluruz. :s68

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Hocam :k5

Tatil için güneye inmeyi düşünüyorum. Peki güneye inmek için asansöre binmek şart mı ? :honk:

Güneye inmenin en kestirme yolu paraşüt kullanmadan uçaktan atlamaktır evladım :y

Peki hocam sağolun hocam. Ne çeşit bir psikopatım hocam? :s2

Tam kıvamında diye tarif etmek mümkündür :y
Ama biraz daha tuz banyosu yapman lazım :honk:
Hocammmmmm duydum ki bayramlaşmaya gelene gıcır gıcır 200 Tl lik bayramlık şekerlikler yapmışsınız :D

Aslında yaptırmıştım ama bayramda kendimi çimmeye odakladığımdan el opmeye gelenler beni bulmadı :y

Keyif sizce nasıl getirilir?, İnsanlardan nasıl kurtulunur? Kesmelimiyiz?. Gömmelimiyiz?

Keyif şu ana kadar hâlâ gelmediyse polisi ara kacırılmış olabilir :y
Insanlardan kurtulmak mümkün değil :y
Kesmek gömmek falab yapmayın öyle şeyler :honk:
Sinek ilacı sıkın :y

Hayırlı bayramlar saygı değer hocam, ellerinizden hürmetle öperek sorumu sorayım.

Çaldıran savaşını ilk kim başlattı? Diye düşündüm, kontörü olmayanlar başlattı diye tahmin ettim acaba tahminim doğru mu, yanlış mı?
Beni aydınlatır mısınız?

Ve forum harici size kuzenlerimden sorular var, siz hiç maydanozun arkasına saklanmış insan gördünüz mü?
Diğer sorumuz ise zayıflamak için önce kilo almak gerekir mi?

Kuzenlerim ısrar ve şiddetle merak ediyorlarmış :D

Sülalecek bizi aydınlatırsanız memnun oluruz. :s68

El öpenlerin çok olsun diyecektim ama her yandan sarkan bu cehaletin moralimi sinirlendirdi :y
Ćaldıran savaşı nokia 3310 zamanında liseli genç bi kardeşimizin babasının telefonunu arkadaşlarına hava atmak icin aşırmasıyla başladı :y

Kuzenlerine sevgiler :y
Tabi soz konusu antep olunca sorular mideye hitap ediyor.
Bizim her halta maydanoz olan bi arkadaş vardı onun arkasına saklanmış insanlar gördüm :honk:

Zayıflamak için kilo almak gerekirmi diye soran hangi kuzen merak ettim.
Neyse sen ona ilet mutlaka çok kilo alması lazim :y
4 tane antep lahmacunu bi somun ekmeğin arasına koyup üstünede bi paket mayonez sıkıp her gece uyumadan yesin 6 ay buna devam etsin sonra zayıflamaya çalışsın :y

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Tam kıvamında diye tarif etmek mümkündür :y
Ama biraz daha tuz banyosu yapman lazım :honk:

Hoşgeldiniz hocam şeref verdiniz. Yardımlarınız için sağolun hocam. Bir de hocam bayramda bir sürü şeker yedim :cikolata dişlerin çürür dediler. Çürüyen dişin tadı şeker gibi mi olur hocam? Şeker çürütüyormuş yaa :s2
Bir de hayırlı bayramlar hocam, ellerinizden öpüyorum :sawyer

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

Derinnn (b)ilgilerinizden faydalandık Allah razı olsun sayın hocam :)))

hangi kuzenim olduğunu diyeyim lahmacunu somunla yemez de iki lahmacunu üst üste yapıştırır arasına salata boca eder
hani vardır ya yer yer de yediği de kendisini yer
hah işte tam o türden bi mahlukat :D

gram kilo almaz hocam :y
Sizi pek bi övdüm reklam yaptım bol bol merak eylediler sor dediler
elçiye zeval olmaz diyerekten sordumdu :sirine
Elçi demişken aklıma geldi elçilik yaptım arada benim payıma nakit bişeyler düşer mi hocam :u23

bu bayram harçlık durumları kesattı fazla ev dolaşıp el öpemedim :y
Sözün özü gönlünüzden ne kadar geçmiş bayram harçlığı geçti :D

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Hocam benim için de şeker çikolata bir şeyler ayırdınız mı? :cikolata

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Hoşgeldiniz hocam şeref verdiniz. Yardımlarınız için sağolun hocam. Bir de hocam bayramda bir sürü şeker yedim :cikolata dişlerin çürür dediler. Çürüyen dişin tadı şeker gibi mi olur hocam? Şeker çürütüyormuş yaa :s2
Bir de hayırlı bayramlar hocam, ellerinizden öpüyorum :sawyer

Sagol evladım sagol seninde el openlerin cok olsun elime tükürmesen daha iyiydi amma ne yapalım :y
Çürüyen dişin tadı kokuşmuş zebze tadı gibi olur şekerle çürümesi bişey degiştirmez o yüzden dişlere iyi bakalım :y
Gerekirse domestosla bile yıkamalıyiz :honk:

Derinnn (b)ilgilerinizden faydalandık Allah razı olsun sayın hocam :)))

hangi kuzenim olduğunu diyeyim lahmacunu somunla yemez de iki lahmacunu üst üste yapıştırır arasına salata boca eder
hani vardır ya yer yer de yediği de kendisini yer
hah işte tam o türden bi mahlukat :D

gram kilo almaz hocam :y
Sizi pek bi övdüm reklam yaptım bol bol merak eylediler sor dediler
elçiye zeval olmaz diyerekten sordumdu :sirine
Elçi demişken aklıma geldi elçilik yaptım arada benim payıma nakit bişeyler düşer mi hocam :u23

bu bayram harçlık durumları kesattı fazla ev dolaşıp el öpemedim :y
Sözün özü gönlünüzden ne kadar geçmiş bayram harçlığı geçti :D

Kuzenin midesine Allah sabırlar versin :y
Para istedin benden moralimi üzdün :honk:
Ben şeker dagıtmayı severim :p
Amma bu kadar fakir kalmış bir sen karşısında uc bej bişiler atıcaz beya :y

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Sagol evladım sagol seninde el openlerin cok olsun elime tükürmesen daha iyiydi amma ne yapalım :y
Çürüyen dişin tadı kokuşmuş zebze tadı gibi olur şekerle çürümesi bişey degiştirmez o yüzden dişlere iyi bakalım :y
Gerekirse domestosla bile yıkamalıyiz :honk:

Hocam dişlerimin tam beyazlaması için kaç gün çamaşır suyunda bekletmeliyim? :s2