• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Smokinli Kolibandı Hoca " Derdim Var "

Konular
32
MFC Puanı
27,870
o 45+ yaş pttde sıra bekleyen göbekli dayı itemi :s
ben pelinsu gibi davşan kılıfla kullanıyom abi.
sana da sevgiler.bebenin yanağından bi ısırık al yerime.

Davşan gılıf tabi daha genç işi :y
Mutlaka alırım o ısırıgı ama yiyecegim tokatlar senin yerine ona göre :D

Konular
710
MFC Puanı
1,720
Şimdi hocam verdiğiniz cevaplardan ötürü teşekkür ederim. Sorulan şeyleri tekrar tekrar sormak huyumdur. İlk okulda da dinlemezdim ben dersi.. :y

Eğer bir şizofren diğer kişiliğini ölümle tehdit ediyorsa, bir rehinelik durumundan söz edilebilir mi acaba?
:s8

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Şimdi hocam verdiğiniz cevaplardan ötürü teşekkür ederim. Sorulan şeyleri tekrar tekrar sormak huyumdur. İlk okulda da dinlemezdim ben dersi.. :y

Eğer bir şizofren diğer kişiliğini ölümle tehdit ediyorsa, bir rehinelik durumundan söz edilebilir mi acaba?
:s8

Şimdi koca kız oldun ilkokulda değilsin dersleri dinlemelisin :y
Şizofren diğer kişiliğini ölümle tehdit ederse rehinelikten söz edilir mi :y
Tabiki edilir evladim.
Bu durumda polise cendermeye özel harekata akuta itfaiye ve ambulansa haber vermek gerekir :y

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
Sevgili hocam , bukadar saçma sorularımıza katlanmanızın sırrı nedir ? :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,240
Hocammmm kılavuzu karga olanın burnu pohtan çıkmazmış :y kılavuz kartal seçsem başım göge erer mi?:u23

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Sevgili hocam , bukadar saçma sorularımıza katlanmanızın sırrı nedir ? :D

Bütün rahatlık soruları okumadan evvel içtiğim fustea den geliyor :y
Hocammmm kılavuzu karga olanın burnu pohtan çıkmazmış :y kılavuz kartal seçsem başım göge erer mi?:u23

Kendine klavuz olarak goli hoca ve kitaplarını seçmelisin :y
Yeni kitabım kargaların klavuzlukta son valsi 'nde bununla ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz :honk:

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Hocam hocam hocammm sorum var :D
Deniz suyu saçlarımızı yıpratıyor. Peki neden deniz kızlarının saçlarına bir şey olmuyor? :eek:

Konular
158
MFC Puanı
1,320
Kimisi dünyanın yuvarlak olduğunu söylüyor kimisi dört köşe diyor ...Bence bu iki seçenekte insanlar için geçerli ...Ya sizce Hocam..

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Havalar uçtuğuna göre kullabilme ihtimalin yüksek :y
Sana sınırsız özgürlük var yap sen yap :honk:

Sagolun hocam. Severek takip ediyoruz hocam. Her dakika sayfayi yeniliyorum hocam. Elimi fareden hic cekmiyorum hocam. Kardesim dun gece sayfayi degistirmeye kalkti kafasini monitore gecirdim hocam. :s2

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Hocam hocam hocammm sorum var :D
Deniz suyu saçlarımızı yıpratıyor. Peki neden deniz kızlarının saçlarına bir şey olmuyor? :eek:

Deniz kızlarının saclarına bişey olmuyor ama belli yaştan sonra tipleri kayiyor yüzlerine bakılmıyor. 20 yaşında çökmeye başlıyorlar zaten 30 yaşında bi deniz kızı demek az yağlı tavada kızarmış yarım kilo istavrit demek o yüzden çok takılmamak lazım :y

Kimisi dünyanın yuvarlak olduğunu söylüyor kimisi dört köşe diyor ...Bence bu iki seçenekte insanlar için geçerli ...Ya sizce Hocam..

Çok kaliteli fevkaladenin fevkinde bi soru olmuş :y
Üstün cografi bilgimle rahatlıkla söyleyebilirim dünya böyle eğri büğrü bi çizgi inişli çıkışlı bi grafik gibi :y
O yüzden herhangi bi ülkede hanım ablanın biri para kazanmak için gıcını başını açarken afrikada bir çocuk elbise bulamadıgı için çıplak ve aç kalıyor.
Al sana eğri büğrü dünya :y

Sagolun hocam. Severek takip ediyoruz hocam. Her dakika sayfayi yeniliyorum hocam. Elimi fareden hic cekmiyorum hocam. Kardesim dun gece sayfayi degistirmeye kalkti kafasini monitore gecirdim hocam. :s2

Aferin yavrum aferin :y
Bi daha aynı şeyi yaparsa önce kendi kafanı şiddetle duvara vur en 120 defa sonra kardeşinin :y

Konular
158
MFC Puanı
1,320
:y

Çok kaliteli fevkaladenin fevkinde bi soru olmuş :y
Üstün cografi bilgimle rahatlıkla söyleyebilirim dünya böyle eğri büğrü bi çizgi inişli çıkışlı bi grafik gibi :y
O yüzden herhangi bi ülkede hanım ablanın biri para kazanmak için gıcını başını açarken afrikada bir çocuk elbise bulamadıgı için çıplak ve aç kalıyor.
Al sana eğri büğrü dünya :y

Teşekkürler Hocam..

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Aferin yavrum aferin :y
Bi daha aynı şeyi yaparsa önce kendi kafanı şiddetle duvara vur en 120 defa sonra kardeşinin :y
Peki hocam tesekkur ederim bu verdiiginiz bilgilerin isiginda hareket edecegim :s2 Ama hocam bi daha yaparsa ya klavyeyi kapasinda parcalayip tuslarini yedirtecektim ya da fareyi bogazina dolayacaktim :s2

Konular
710
MFC Puanı
1,720
@Kolibandı hocam Merhaba. Bugün aklıma bir şey takıldı. Neden yanlış çevirilen telefonlar hiç bir zaman meşgul çalmaz?

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Deniz kızlarının saclarına bişey olmuyor ama belli yaştan sonra tipleri kayiyor yüzlerine bakılmıyor. 20 yaşında çökmeye başlıyorlar zaten 30 yaşında bi deniz kızı demek az yağlı tavada kızarmış yarım kilo istavrit demek o yüzden çok takılmamak lazım :y

Ah be hocam sağ olun bende lamba gibi aydınlandım ay melek gibim oldum :s54 oyssss :s27 dimi hocam? :S