• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Merhaba arkadaşlar;

Forum açılalı 1,2 gün oldu yalnız bazı alanlarda eksiklerimiz mevcut bunu bazı dostlarımız dile getirsede bu eksikleri bildiğimizi ve gidereceğimizi bilmenizi isterim.

Dünden beri foruma giriş yapamıyorum, girdiğimde forumdan çıkış yapıyor, forum çok ağır yükleniyor gibi sorunlar yaşayan arkadaşlarada forum kaynaklı bir sorun olmadığını burdan belirtmek istiyorum. Türk Telekom bazlı bir sorun daha açık belirtmek gerekirse Yurt Dışı Lokasyon sunucularda maalesef ki böyle bir sorun var. Forumhatti.com forum sitemizin olduğu VDS İngiltere Lokasyon olduğundan böyle sorunlar alıyoruz.

Yaşanan sorun ile ilgili takibi alttaki 2 linkten görebilirsiniz;
Redstation Datacenter Bağlantı Problemi ? - Google Fan Webmaster Forum
Telekomda Yavaşlama Hakkında - Sayfa 7 - Google Fan Webmaster Forum

Redworm

MFC Üyesi
Konular
8
MFC Puanı
1,010
ikigündür açıkcası bende giriş problemi yaşıyorum, neyse sağlık olsun Yurtdışı lokasyonlarda genel bir sorun olduğu malum haklısın Pisadam boş yere kızıyormuşum :)

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Ben de bozuk bu diyordum :honk:
Yani internetime :dyg:
Neyse ki genel bir sorunmuş :honk:

Konular
74
MFC Puanı
770
Renkler var ama kim hangi yönetici belli değil :p Ranklar ne zaman yapılacak :) Bu arada forumun adıda değişmiş güzel oldu :) Hadi hayırlı olsun forumunuz :)

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Renkler var ama kim hangi yönetici belli değil :p Ranklar ne zaman yapılacak :) Bu arada forumun adıda değişmiş güzel oldu :) Hadi hayırlı olsun forumunuz :)

Öncelikle hoşgeldiniz,

renkleri evet belirledik ama 1,2 renk üzerinde değiştirmeler yapılabilir rank yapılmamasının sebebi renklerin kesinlik göstermemesi, gösterdiği taktirde ranklar yapılmaya başlanılacaktır. Çok büyük bir eksik olmasada var olan bu eksikliği çok kısa bir sürede gidereceğiz. Teşekkürler ilgin için

Konular
74
MFC Puanı
770
Birde renk olarak ayırmasak üyeleri bayanlar mormuş Erkekler siyah o değil öylesine gelen üyelerde siyah geliyor zaten :) Zaten cinsiyetimide değişemedim :) Bir kaç eksik var sanırım forumda onlarda düzeltilir zamanla :)

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Birde renk olarak ayırmasak üyeleri bayanlar mormuş Erkekler siyah o değil öylesine gelen üyelerde siyah geliyor zaten :) Zaten cinsiyetimide değişemedim :) Bir kaç eksik var sanırım forumda onlarda düzeltilir zamanla :)

İşte kesin olmayanlardan biride aynı renk mi, farklı renkmi olması. Benimde tercihim tabiki herkesin eşit olması. Neyse 1,2 güne son halini görmüş olursunuz. Bir sitede eksikler asla bitmez : )

Pisadam

CEO
Konular
1,150
MFC Puanı
20,450
Sorun yaşayan arkadaşlar şuan durum nasıl? Yavaşlık ile birlikte aldığınız hataları hala alıyor musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...