• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Smokinli Kolibandı Hoca " Derdim Var "

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Hocam havalar çok sıcak nem var serinlemek için kürk giysem olur mu? :D

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Sıkı can iyiymiş tez çıkmazmış hocam. Canımı sıkan kişiye yanlış mı davranıyorum hocam teşekkür mü etmeliyim? Özür de dilemeli miyim? :s2

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Neden bulunduğum yerde binalar var?
Sen neden bina olan yerlerde bulunuyorsun git bi çayıra çimene dağa bayıra :y
Hangi terbiyesiz yapmış o binaları :honk:
Sıkı can iyiymiş tez çıkmazmış hocam. Canımı sıkan kişiye yanlış mı davranıyorum hocam teşekkür mü etmeliyim? Özür de dilemeli miyim? :s2
Bide çeyrek altın tak tam olsun :sawyer
hocaaammmm

şimdi biz burda derdimizi anlatabiliyo muyuz :honk:

Yani sana anlat demek istiyorum ama bi tarafımda hoca halt etme otur yerine diyor :y
Anlatabiliyorsunuz :honk:

Konular
1
MFC Puanı
1,590
hocam şimdi geçenlerde biri dediki saman altında su yürütüyo dedi ,( bende içimden dedimki salak kız suyun ayaklarımı varki su yürüsün dedim ama içimden dedim ):s87

ondan sonra hocam bende bi deniyim dedim bakalım yürüycekmi ama bizim orda saman yok ben çimenleri aldım altından suyu yürütmeye çalıştım olmadı:s71 , neden hocam benim yolladığım su yürümüyo ,:uzgun o suyu nasıl yürütebilirim hocam

Konular
32
MFC Puanı
27,870
hocam şimdi geçenlerde biri dediki saman altında su yürütüyo dedi ,( bende içimden dedimki salak kız suyun ayaklarımı varki su yürüsün dedim ama içimden dedim ):s87

ondan sonra hocam bende bi deniyim dedim bakalım yürüycekmi ama bizim orda saman yok ben çimenleri aldım altından suyu yürütmeye çalıştım olmadı:s71 , neden hocam benim yolladığım su yürümüyo ,:uzgun o suyu nasıl yürütebilirim hocam

Keşke içinden demeye devam etseydinde bizde bu günleri görmeseydik :y
Şimdi önce çabuk çabuk degilde acil olarak saman bulmalısın. Saman altından su yurutme konusunda özel eğitim veren yerler var onlardan eğitim alarak başarabilirsin.
Tekniğin iyi ama geliştirmen lazım :sigara