• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Smokinli Kolibandı Hoca " Derdim Var "

Konular
1
MFC Puanı
1,590
hocam aklıma bişiy geldi küçükkene bize diyolardiki kahve içme zenci olursunuz,

kahve içiyorum ama hala zenci olamadım hocam neden ki , acaba kahvedemi sorun var dersiniz :D

Konular
32
MFC Puanı
27,870
hocam aklıma bişiy geldi küçükkene bize diyolardiki kahve içme zenci olursunuz,

kahve içiyorum ama hala zenci olamadım hocam neden ki , acaba kahvedemi sorun var dersiniz :D

Seni getiren leylek kafanı bi yeremi vurdu acaba :y
Kahveyle olmaz o vücuduna kızgın yag dokup güneşte beklemen lazım :honk:

Konular
1
MFC Puanı
1,590
tamam hocam deniycem sağlun hocam , iyki varsınız hocam bizi aydınlatıyorsunuz hocam :sawyer

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Hocam bir şarkı dilime dolanmış bana kızıyorlar. (Artık sesim ne kadar kötüyse :kiskis ) Bakıyorum hocam dilime ama bir türlü nereye dolandığı bulamıyorum hocam bi bulsam bir şeyler yapacağım ama. Bir yandan da korkuyorum bu dilime dolana dolana en sonunda dilimle düğümlenirse diye. Düğümlenseler konuşabilir miyim hocam? Konuşurken bir sıkıntı olur mu? :s2

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Hocam bir şarkı dilime dolanmış bana kızıyorlar. (Artık sesim ne kadar kötüyse :kiskis ) Bakıyorum hocam dilime ama bir türlü nereye dolandığı bulamıyorum hocam bi bulsam bir şeyler yapacağım ama. Bir yandan da korkuyorum bu dilime dolana dolana en sonunda dilimle düğümlenirse diye. Düğümlenseler konuşabilir miyim hocam? Konuşurken bir sıkıntı olur mu? :s2

Dile şarkı dolanması çağımızın en tehlikeli hastalıklarından biridir. Yavaş yavaş dilin tamamını ele geçirmeye başlar ve yaşamı olumsuz etkiler
Normalde ilaç tedavisi yoktur. Tabipler tarafından şarkının dolandıgı bölümün cerrahi bir operasyonla kesilmesi sonucunda tedavi edilir.
Amaaan doktora ne gerek var dersen kendinde kesebilirsin :y
Sen konuşma sorunu cekmezsin dilin dursa elin elin dursa ayakların konuşur :honk:

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,270
Hocammmm senin sayfanda bir çekiliş yapsanda en güzel soru soranı tatile göndersen olmas mı yaw öldük bu sıcak klimasız forumda soru sormaktan ha :D

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Dile şarkı dolanması çağımızın en tehlikeli hastalıklarından biridir. Yavaş yavaş dilin tamamını ele geçirmeye başlar ve yaşamı olumsuz etkiler
Normalde ilaç tedavisi yoktur. Tabipler tarafından şarkının dolandıgı bölümün cerrahi bir operasyonla kesilmesi sonucunda tedavi edilir.
Amaaan doktora ne gerek var dersen kendinde kesebilirsin :y
Sen konuşma sorunu cekmezsin dilin dursa elin elin dursa ayakların konuşur :honk:

Ciddi misiniz hocaaam ben dilim olmadan yaşayamam ki :s33
Bi de dilin tamamını :s8
Cerraha gerek yok ben dolandığı yeri bulsam hallederim ama nereye dolandığını bulamıyorum. :s2
Ahahaa bu sözü nedense her gün duyuyorum. Dili dursa eli durmaz, eli dursa ayağı durmaz, ayağı dursa ........... :utan

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Ciddi misiniz hocaaam ben dilim olmadan yaşayamam ki :s33
Bi de dilin tamamını :s8
Cerraha gerek yok ben dolandığı yeri bulsam hallederim ama nereye dolandığını bulamıyorum. :s2
Ahahaa bu sözü nedense her gün duyuyorum. Dili dursa eli durmaz, eli dursa ayağı durmaz, ayağı dursa ........... :utan

O zaman dilin sol alt kenarının 2 cm sağina dogru bak genelde oraya dolanır :y

Duyarsın tabi o sozü aklın yolu bir :sigara

Konular
32
MFC Puanı
27,870