• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Smokinli Kolibandı Hoca " Derdim Var "

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Gerçekten çok önemli bir konu bu :honk:
Normalde megaforum sitesi müstakil bir yer olarak planlamış sonrasında talep uzerine siteye dönüşmüştür.
Tesiste 8473838399 tane daire yüzme havuzları Ceo'nun yüzme havuzları StyLe ın kahvehanesi

Hocam bizim kahvehanenin camları kırık kaportacıya söylesem takabilir mi? :D

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Ayh o oyun salonları benim miydi? Oyunlara o kadar dalmışım ki oyun salonlarının benim olduğunu unutmuşum. Niye kimse benden para istemiyor diyordum :honk:

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Hocammm sinirlerimiz kısa devre yaparsa yangın çıkar mı? :D

Konular
1
MFC Puanı
1,590
hocam aklıma bişiy takıldı , kör kütük sarhoş oldum diyolarya ,

sadece körlermi kütükle sarhoş oluyo hocam :D

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Konular
1
MFC Puanı
1,590
hocanın vurduğu yerde gül bitermiş siz bilirsiniz hocam

hocam birde şey , hani 1 kahvenin kırıkyıl hatrı varya , ikinci kahveyi yapmak için kırkıncıyılın başında mı yapmak lazım yoksa sonundamı yapalım hocam :D:D:D:D

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Seni yontulmamış kütükle döverim :sawyer
Sonra dayaktan sarhoş olur o duyguyu hissedersin :y

Esnafımıza destek olmak görevimiz :y
Yeni şubeler olacak mı :sigara

Kuru fasülye ve bezelye hizmetlerimizin içine bir miktar et koyarak zengin zümreye de açılmak istiyoruz :sigara Bunun içinde esnaf ve yemekler odasına başvurumuzu yaptık :sigara Artık nişantaşı ve bebekteki zenginler de kuru fasülye yiyebilecek, hemde etli :sigara Mekanın adı bile belli :sigara

Le Fasulia de Pilav

Konular
32
MFC Puanı
27,870
hocanın vurduğu yerde gül bitermiş siz bilirsiniz hocam

hocam birde şey , hani 1 kahvenin kırıkyıl hatrı varya , ikinci kahveyi yapmak için kırkıncıyılın başında mı yapmak lazım yoksa sonundamı yapalım hocam :D:D:D:D
Gül bahçesine dönersin :sawyer :D
40 yıl beklemene gerek yok sen her an her saniye kahve yap hiç durma böylece hatır meselesini milyonlarca yıla çıkarıp kendini garantiye almiş olursun :y

Kuru fasülye ve bezelye hizmetlerimizin içine bir miktar et koyarak zengin zümreye de açılmak istiyoruz :sigara Bunun içinde esnaf ve yemekler odasına başvurumuzu yaptık :sigara Artık nişantaşı ve bebekteki zenginler de kuru fasülye yiyebilecek, hemde etli :sigara Mekanın adı bile belli :sigara

Le Fasulia de Pilav

Çok karizma bir isim olmuş hoca bunu beğendi :y
Bütün sosyal medya hesaplarımda övmeye devam ederim :honk:
İçinde mümkünse eşek ve at eti olmasın buyükbaş yada koyun olabilir :y

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Gül bahçesine dönersin :sawyer :D
40 yıl beklemene gerek yok sen her an her saniye kahve yap hiç durma böylece hatır meselesini milyonlarca yıla çıkarıp kendini garantiye almiş olursun :y

Çok karizma bir isim olmuş hoca bunu beğendi :y
Bütün sosyal medya hesaplarımda övmeye devam ederim :honk:
İçinde mümkünse eşek ve at eti olmasın buyükbaş yada koyun olabilir :y

Kobe danası diyorlar, özel olarak geliyor :sigara Tabi esnaf lokantalarında eşek ve at mahsullerine bulaşmamak için et kullanmıyoruz ama zenginlere bu dana ile hitap etmek istiyorum. Kobeyi kuş başı yapmışlar, kuru fasulyenin içine koymuşlar :sigara diye de yazacak mönülerde :sigara

102_0723.JPG

Konular
32
MFC Puanı
27,870

Kobe danası diyorlar, özel olarak geliyor :sigara Tabi esnaf lokantalarında eşek ve at mahsullerine bulaşmamak için et kullanmıyoruz ama zenginlere bu dana ile hitap etmek istiyorum. Kobeyi kuş başı yapmışlar, kuru fasulyenin içine koymuşlar :sigara diye de yazacak mönülerde :sigara

102_0723.JPG

Aslında bu kobenin ilk üreticisi benim buyuk buyuk buyuk dedem şalvarlı yapışkan hocadır ama o dönemde tutulmadiğindan başka yerlerde meşhur olmuş :y