• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Smokinli Kolibandı Hoca " Derdim Var "

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Döndüm döndüm Kolibandı hocaaaaaam :k4
Ama aklımda bir soruyla döndüm hocam :s2

Küçüklerimizi sevip büyüklerimizi sayacakmışız hocam. Bugün hocam küçüklerimi sevdim hocam ama büyüklerini sayarken bir sorun yaşıyorum hocam hep kacta kaldigimi unutuyorum ve tekrar baştan başlamak zorunda kalıyorum hocam. Napmalıyım hocam? :s2

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Döndüm döndüm Kolibandı hocaaaaaam :k4
Ama aklımda bir soruyla döndüm hocam :s2

Küçüklerimizi sevip büyüklerimizi sayacakmışız hocam. Bugün hocam küçüklerimi sevdim hocam ama büyüklerini sayarken bir sorun yaşıyorum hocam hep kacta kaldigimi unutuyorum ve tekrar baştan başlamak zorunda kalıyorum hocam. Napmalıyım hocam? :s2

Hoşgeldin :y
Geldiğini belli ettin.
Kendine bi zaman makinesi satın al ve ünlü matematikçilerin zamanına dön onlardan bu sayma işlemini nasıl layıkıyla yerine getirebileceğini ögŕen :D
Zaman makinesi ikinci elde alabilirsin :honk:

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Hoşgeldin :y
Geldiğini belli ettin.
Kendine bi zaman makinesi satın al ve ünlü matematikçilerin zamanına dön onlardan bu sayma işlemini nasıl layıkıyla yerine getirebileceğini ögŕen :D
Zaman makinesi ikinci elde alabilirsin :honk:

Onlar benim derdime çare olabilirler mi hocam? :s68
İkinci eli pahalı olmaz değil mi hocam? :s36
Hocam bir de ben geçen de aktara gittim hocam ama bana bir şey aktarmadı hocam :s2

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Onlar benim derdime çare olabilirler mi hocam? :s68
İkinci eli pahalı olmaz değil mi hocam? :s36
Hocam bir de ben geçen de aktara gittim hocam ama bana bir şey aktarmadı hocam :s2

Kesinlikle olurlar arada onlarada danışmak gerekiyor :y
Uygun banka kredileriyle alabilirsin ben gecenlerde bi tane aldım çok yol yapmamış bir iki kere aynştaynı ziyarete gittim temiz makine 30 bine sana verebilirim ama senden başkası gelirse 40 bin :y
Aktar terbiyesizlik etmiş adam topla git döv :sawyer

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Kesinlikle olurlar arada onlarada danışmak gerekiyor :y
Uygun banka kredileriyle alabilirsin ben gecenlerde bi tane aldım çok yol yapmamış bir iki kere aynştaynı ziyarete gittim temiz makine 30 bine sana verebilirim ama senden başkası gelirse 40 bin :y
Aktar terbiyesizlik etmiş adam topla git döv :sawyer

30 bin çok pahalı hocam pazarlık yapamıyor muyuz? :s2
Terbiyesiz aktar :s12

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
uykusuzummmm :uyku :uyku :uyku :uyku :uyku :uyku :uyku :uyku :uyku :uyku :uyku

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Fındık toplayacagım da hocam basketbol, futbol, voleybol tenis veya bedminton toplarından hangisini kullansam daha verimli olur hocam? :s2

Konular
1
MFC Puanı
1,590
Kolibandı hocam nasılsınız işallah iyisinizdir, bende iyim sağlun ,

hocam bir sorum var , 1 bardak kolada 7 kup şeker varmış , litre koladada 28 küp şeker varmış , ama ben hem bardakta küp şekerleri hemde 1 litre kolada şekerleri aradım ama bulamadım , nasıl bulucaz o şekerleri hocam:s33

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Kolibandı hocam nasılsınız işallah iyisinizdir, bende iyim sağlun ,

hocam bir sorum var , 1 bardak kolada 7 kup şeker varmış , litre koladada 28 küp şeker varmış , ama ben hem bardakta küp şekerleri hemde 1 litre kolada şekerleri aradım ama bulamadım , nasıl bulucaz o şekerleri hocam:s33

Sağol evladım sağol :y
Gerçekten çok önemli bir konuya parmak bastın sende olmasan ne yapardık bilemiyorum :y
Sen bulamadıysan çok gizli bir yerdedir müge anlıya başvurmanı öneririm :honk:

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
En yakın topçu birliğine giderek m.k.e yapımı t-155 fırtına obüsü ödünç al bitane m107 mühimmatı ile istedigin sonuca ulaşırsın iyi toptur :y

Peki hocam dediklerinizi yapacağım :s2
Hocaam arkadaşlarla el kızartmaca oynayacaktık da hocam kaç yemek kaşığı sıvı yağ katmam gerektiğini unuttum. Yardımcı olur musunuz hocam? Bir de hazır eliniz deymişken tarifini de verirseniz çok memnun olurum :s2

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Peki hocam dediklerinizi yapacağım :s2
Hocaam arkadaşlarla el kızartmaca oynayacaktık da hocam kaç yemek kaşığı sıvı yağ katmam gerektiğini unuttum. Yardımcı olur musunuz hocam? Bir de hazır eliniz deymişken tarifini de verirseniz çok memnun olurum :s2

Değerli kardeşim ,
El kızartmaca yapılırken ben Trabzon tereyağı kullanılmasından yanayım. Agır olur derseniz yarım kilo tereyağına 1 yemek kaşığı sıvı yağ ekleyebilirsiniz.
Yüksek ateşte yağı iyice eritin ve üstünden dumanlar çıkana kadar yagı eritmeye devam edin.
Içine bir çimdik çok acı Antep biberi ekleyin.
Akabinde arkadaşımızın elini ani bir hareketle yağa batırıp tutabildiğiniż kadar tutun.
Sonrası devlet hastanesi yanık ünitesi :y