• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Smokinli Kolibandı Hoca " Derdim Var "

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Sinirlenmene bayılıyorum dostum , seni daha uyuz eden şeyler öğrenmeliyim :s43

Sakız ? :s5

Sana daha bir şey söyleyenin dilini eşşek arısı soksun :s13
Bir de dostum diyor dostlar kovalasın seni :s61
O sakızı da sişirirken yüzüne gözüne saçına bulaştır inşallah :s83

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
Sesi soluğu çıkmıyor küstü bize galiba :D

Abi hale neden bu halde ? :D

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Kolibandı hocam tamam girdim zıvanaya geri :D
Hocam bir de şooo zavallı çocuğu niye kandırıyorsunuz bir de kendisini karizmatik genç zannedecek :s83

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Bu espri üstüne şapkamı çıkartıyorum :alkis , akşam akşam güzelce gülmeme vesile oldun seviliyorsun abicim :)

Hocaam yaa sizde mi? :s53
Kendimi Brütüsün ihanetine uğramış Sezar gibi hissediyorum. :s61

Birlikte gülüyoruz eğleniyoruz.
Sizin gibi; gülmeyi güldürmeyi seven, gereksiz egoları olmayan gençlerle zaman geçirmek, beni her zaman daha pozitif ve daha genç kalmaya teşvik ediyor.
Yüzünüzden gülümsemeler hiç eksik olmasın :D

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Birlikte gülüyoruz eğleniyoruz.
Sizin gibi; gülmeyi güldürmeyi seven, gereksiz egoları olmayan gençlerle zaman geçirmek, beni her zaman daha pozitif ve daha genç kalmaya teşvik ediyor.
Yüzünüzden gülümsemeler hiç eksik olmasın :D

Biz de sizin gibi biriyle beraberce gülüp eğlene bildiğimiz için çok şanslıyız. Ben de şindi tüm gereksiz atışmalarımıza seni de dahil etmişiz gibi hissediyorum. :utan Joe.'bin de dediği gibi seviliyorsun abi.
Benden bu gece bu kadar. Çok yakında görüşmak dileğiyle tüm MF hoşçakalın :s53 Ve yokluğumda beni özleyin.

Konular
32
MFC Puanı
27,870
Biz de sizin gibi biriyle beraberce gülüp eğlene bildiğimiz için çok şanslıyız. Ben de şindi tüm gereksiz atışmalarımıza seni de dahil etmişiz gibi hissediyorum. :utan Joe.'bin de dediği gibi seviliyorsun abi.
Benden bu gece bu kadar. Çok yakında görüşmak dileğiyle tüm MF hoşçakalın :s53 Ve yokluğumda beni özleyin.

Dahil edin tabiki :honk:
Sizde seviliyorsunuz hadi dinlen soruları biriktir gel :D