• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kafa Tatlandırıcı Megaforum Geyikleri

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
O gerçek Beşiktaşlı değil demek. :D
Biliyorum sen yakında borcu harcı bitirip çooook zengin ve bi o kadar ünlü bir uzman olacaksın. :D

nası değil damat beşiktaş mı ben mi dedim resmen kendine hiç şans tanımıyorsun demeye getirdi adam :honk: bence ben hatayı ordan devam etmekle yaptım ama işte yaşanmadan bilinmiyo :honk: zengin olmasam da çok ünlüyüm damat dedikodularımı hayatımı başkalarından dinlemek eğlenceli olsa da ünlü olmak çok zormuş :torpu :honk:

ahudahasda Q:WE:QW :D
tebrik ediyorum içtenlikle seni kanks su noktada bile....bravo yani bulmuşsun bi uğraş :D

napiim kanks canım sıkılıyo yaa yapcak bişi yok diye spora gidiyom, düşün yani ben ben ben ve spor .s.s

By BiLiNMeZ

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
500
nası değil damat beşiktaş mı ben mi dedim resmen kendine hiç şans tanımıyorsun demeye getirdi adam :honk: bence ben hatayı ordan devam etmekle yaptım ama işte yaşanmadan bilinmiyo :honk: zengin olmasam da çok ünlüyüm damat dedikodularımı hayatımı başkalarından dinlemek eğlenceli olsa da ünlü olmak çok zormuş :torpu :honk:

Gören de çok büyük takım diyecek yani abartmış kendisi. :D
E ünlü olma aşaması çoktan geçilmiş bu ne hız? Yakında zengin olup bizi tanımama aşamasına gelirsin. Takdir ettim. :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Gören de çok büyük takım diyecek yani abartmış kendisi. :D
E ünlü olma aşaması çoktan geçilmiş bu ne hız? Yakında zengin olup bizi tanımama aşamasına gelirsin. Takdir ettim. :D

ya istanbulda stada götürdü bana bitmemiş inşaatı gösterdi yetmedi kartal yuvasından forma almaya kalktı çift forması istedi çocuğun beklentilerini karşılayamadım ya ne kadar da yetersizim :(((((

sorma damat sokakta iki adımda bi durdurup imza istiyorlar gazetede görmüştük diyorlar :dyg:
tamam imza kısmını abarttım ama diğer söylediklerim kısmen doğru :honk:
ben sakin bi hayat sürmek istedikçe insanlarla muhatap olmak zorunda oluyom sürekli. diğer insanlar bu durumdan keyif alabilir ama birbirinin benzeri hayatları dinlemek çok sıkıcı .s.s ben artık emekli olayım diyom ya :honk:

By BiLiNMeZ

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
500
ya istanbulda stada götürdü bana bitmemiş inşaatı gösterdi yetmedi kartal yuvasından forma almaya kalktı çift forması istedi çocuğun beklentilerini karşılayamadım ya ne kadar da yetersizim :(((((

sorma damat sokakta iki adımda bi durdurup imza istiyorlar gazetede görmüştük diyorlar :dyg:
tamam imza kısmını abarttım ama diğer söylediklerim kısmen doğru :honk:
ben sakin bi hayat sürmek istedikçe insanlarla muhatap olmak zorunda oluyom sürekli. diğer insanlar bu durumdan keyif alabilir ama birbirinin benzeri hayatları dinlemek çok sıkıcı .s.s ben artık emekli olayım diyom ya :honk:

Sana fenerli bulalım okurken bunaldım sen yaşadın yani bunu. Allah kurtarmış. :D
Hangi gazete o? Yerel mi? Değilse ben niye görmedim? Halbuki gazete okuyan kültürlü bir İstanbul beyfendisiyim.
Daha erken. Sistem sana diyor ki " Çalış köle " :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Sana fenerli bulalım okurken bunaldım sen yaşadın yani bunu. Allah kurtarmış. :D
Hangi gazete o? Yerel mi? Değilse ben niye görmedim? Halbuki gazete okuyan kültürlü bir İstanbul beyfendisiyim.
Daha erken. Sistem sana diyor ki " Çalış köle " :D

TABİKİ DE YEREL DAMAT DALGA MI GEÇİYON .S.S Bİ HÜRRİYET Bİ MİLLİYET Bİ FORM SANTEDE YAZACAK HALİM YOK YA .S.S
VURAYIM BÖLE SİSTEME BEN EMEKLİ OLMAK İSTİYOM YA .S.S

YAY BURCU FENERBAHÇELİ SARIŞIN TALİPLERİMİ BEKLİYORUM :DYG:

Konular
14
MFC Puanı
15,720
TABİKİ DE YEREL DAMAT DALGA MI GEÇİYON .S.S Bİ HÜRRİYET Bİ MİLLİYET Bİ FORM SANTEDE YAZACAK HALİM YOK YA .S.S
VURAYIM BÖLE SİSTEME BEN EMEKLİ OLMAK İSTİYOM YA .S.S

YAY BURCU FENERBAHÇELİ SARIŞIN TALİPLERİMİ BEKLİYORUM :DYG:

başka isteğin olursa ekle kanks...
paket mi yapalım burada mı halledersin sıcak sıcak ? :y

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

başka isteğin olursa ekle kanks...
paket mi yapalım burada mı halledersin sıcak sıcak ? :y

paket olsun mümkünse :dyg:
şimdilik bunlar yeterli ama ileri seviyeler için bilgili kültürlü aklı başında beni taşıyabilecek kaslı maslı biraz da gezmeyi seven biri olursa basarım nikahı :dyg:

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

1 tane somut örnek demek %100 demek istatistiksel :D
şimdi sen bunları bırak da senin rengin nasıl bişi nan böyle ? VIP üye diye mi geçiyor ?

RENGİME DOKUNMA !!!!

ilk defa bi forumda sırf rengimi sevdiğimden takılıyom düşün ben ve renk aşkı :honk:
bu yorumcu oluyo kanks bizinıs stayla sen ve senin gibiler bilmez anlamaz :honk:

Konular
14
MFC Puanı
15,720
RENGİME DOKUNMA !!!!

ilk defa bi forumda sırf rengimi sevdiğimden takılıyom düşün ben ve renk aşkı :honk:
bu yorumcu oluyo kanks bizinıs stayla sen ve senin gibiler bilmez anlamaz :honk:

ayranın yoookk içmeyeeee dıt dıtıtıtıtıtıtttt :D
bizınısmış :D ruhun user olum senin admin olsan nolur yorumcu olsan nolur :D