• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kafa Tatlandırıcı Megaforum Geyikleri

Konular
14
MFC Puanı
15,720
lan ne kadar konuşmuşsunuz biri özet geçsin :y

Konular
14
MFC Puanı
15,720
değilim zaten :honk:
:nanik:
hiç gaza gelme havamda değilim bugün de niyeyse :torpu:

yoo bence gayette adamsın :y çoğu insan senin sacının teli olamaz kanks :dyg:

o bu değilde saat 10 kimse yok nan temizlikçi işten cıkacakmış galiba gelmemiş eşi de rahatsızdı. yönetim komple yok. bu nasıl bi gün la :D
gerçi hoşuma gidiyor da... gelsinler yani arayan soran neyim oluyor :y

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

yoo bence gayette adamsın :y çoğu insan senin sacının teli olamaz kanks :dyg:

o bu değilde saat 10 kimse yok nan temizlikçi işten cıkacakmış galiba gelmemiş eşi de rahatsızdı. yönetim komple yok. bu nasıl bi gün la :D
gerçi hoşuma gidiyor da... gelsinler yani arayan soran neyim oluyor :y

ayhhhh iltifatın dibi was here :dyg: :utandım:

benim de sabahtan 2 tane kontrol geldi, 8 kişi var daha .s.s işler açıldı kanks bakalım da sıkılıyorum ya .s.s

By BiLiNMeZ

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
500
bu aralar öle damat seçim yapamıyorum :torpu
zengin ve üni mezunu mu olsun yoksa zengin ve lise mi bilemedim ama fenerli olsun diyom :honk:

tabi allah bi yerden mutlaka veriyordur, ben şu an göremiyorum ama şu birkaç ayı da atlattım mı tamamdır ya yarı fiyatına yapcam hayrım olsun :honk:

Hayırlısı olsun zengin olsun kültürlü olsun fenerli istemişsin ama beşiktaşlıya hayır demezsin. Gafası dadlı olmazsa olmaz. :D
Senden ziyade alacaklıların görmesi lâzım reis. Onlar bitince keyfine bakarsın. :)

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Hayırlısı olsun zengin olsun kültürlü olsun fenerli istemişsin ama beşiktaşlıya hayır demezsin. Gafası dadlı olmazsa olmaz. :D
Senden ziyade alacaklıların görmesi lâzım reis. Onlar bitince keyfine bakarsın. :)

beşiktaşlı olmaz damat, olmadı yani yapamadık :honk:
alacaklılar görüyordur herhalde henüz kapıma dayanmadılar haciz neym de gelmedi çok şükür daha pek :honk:

nasıl sıkılıosun nan yoğunlaşmış ne guzel iste gelsin paracıklar kapansın borçlar::))

işte monotonlaştı kanks sıkılıyorum artık, tek atraksiyonumuz spor salonundaki hoca :honk: kızı delirtmek bu aralar en büyük eğlencem düşün yani seviye nerelerde :honk:

By BiLiNMeZ

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
500
alacaklılar görüyordur herhalde henüz kapıma dayanmadılar haciz neym de gelmedi çok şükür daha pek :honk:

O gerçek Beşiktaşlı değil demek. :D
Biliyorum sen yakında borcu harcı bitirip çooook zengin ve bi o kadar ünlü bir uzman olacaksın. :D

Konular
14
MFC Puanı
15,720

işte monotonlaştı kanks sıkılıyorum artık, tek atraksiyonumuz spor salonundaki hoca :honk: kızı delirtmek bu aralar en büyük eğlencem düşün yani seviye nerelerde :honk:

ahudahasda Q:WE:QW :D
tebrik ediyorum içtenlikle seni kanks su noktada bile....bravo yani bulmuşsun bi uğraş :D

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

Bu konuya her geldiğimde tebessüm ediyorum :gulumse
Dostluğunuz hiç bozulmasın :dua