• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kafa Tatlandırıcı Megaforum Geyikleri

Konular
14
MFC Puanı
15,720
aynen dün öle bi plan yaptık. kendi düğününe gelmemezlik yapmaz herhalde. hatta damadı da sarı kafa olarak düşündük. grafiker arkadaş bi tasarım yapacak bascaz sonra yaşadığı şehrin yurtiçi kargo merkez şubesine göndercez (malum ev adresini bimiyoruz :honk: ) numarasını da vercem onlar arar o da goptur goptur gider alır artık davetiyemizi :dyg: gelirse benimdir gelmezse hiç benim olmamıştır :honk:

var üç dört yazı da yenisini yazmaya üşeniyom araştır her yerde çıkıyom :honk:

zaman tünelim gibi olmuş :hih:

------------

ArtemiS sen mi değiştirdin bu lüzumsuzun rengini, aşk olsun ya şimdi benle bu nickini tuhafıma gidip vurduğum aynı kategoride mi olcaz .s.s ben ki koskoca CEO yani, şu açlıktan köpük kusan zatla aynı kefeye koymuşsunuz ya kınım kınım kınıyorum seni sizi sizleri :hih:
söyleyeceklerim bu kadar :((((

umarım damat adayı gönlünce olur kanks :torpu:

-------------

çatım çatım çatım çatım çatım çatlaaa :u17
ceo'sun diye dünya senin etrafında mı dönüyo la daha dün beraber açlıktan köpük kusuyorduk 2 dk'da satmışsın. Bu aralar fazla pazarlama okuduğun kadar varmış. zaman tünelinin noktası benim bitmiş cümleme bile yetişemez. kınayınca cok güzel oluyorsun kanks ;D:s46:s14;D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

umarım damat adayı gönlünce olur kanks :torpu:

-------------

çatım çatım çatım çatım çatım çatlaaa :u17
ceo'sun diye dünya senin etrafında mı dönüyo la daha dün beraber açlıktan köpük kusuyorduk 2 dk'da satmışsın. Bu aralar fazla pazarlama okuduğun kadar varmış. zaman tünelinin noktası benim bitmiş cümleme bile yetişemez. kınayınca cok güzel oluyorsun kanks ;D:s46:s14;D

damat adayı gönlümce zaten kanks düşündüğümüz kişi sarı kafa, o gelince umarım sen de gelirsin :dyg: düğünümüze yani :honk:

--------
küfür etmek istiyorum ama banlanmaktan korkuyorum malum rengim bana çok yakışıyor :hih:
çatlarım da patlarım da sana ne pis fakir CEOyum ben canım ne isterse onu yaparım .s.s kusmuğunda boğulasıca .s.s pazarlama okumuyorum pazarlama haberi okuyorum, yazdıklarımı takip ediyon bari düzgün et :honk:

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Faceden tükkanı bulsam ordan yürürüm muhtemelen. :D

ayıpsın damat internet sitemin adresini de atarım ama şu an çok bakımsız bi düzenleme yapayım ondan sonra yorum da isterim hatta :honk: geçen biri öle bi yorum yaptı ki çok zoruma gitti .s.s hani şu ayıp filmlerin izlendiği siteler var ya öle bi site olsa tıklanmazmış oturup ağlayacaktım yeminle :((( o yüzden bi kötü yorumu daha kaldıracak halde değilim bu pazar sitenin içeriğini düzenlicem kısmetse sonra hatırlat link atayım :honk:

By BiLiNMeZ

MFC Üyesi
Konular
2
MFC Puanı
500
ayıpsın damat internet sitemin adresini de atarım ama şu an çok bakımsız bi düzenleme yapayım ondan sonra yorum da isterim hatta :honk: geçen biri öle bi yorum yaptı ki çok zoruma gitti .s.s hani şu ayıp filmlerin izlendiği siteler var ya öle bi site olsa tıklanmazmış oturup ağlayacaktım yeminle :((( o yüzden bi kötü yorumu daha kaldıracak halde değilim bu pazar sitenin içeriğini düzenlicem kısmetse sonra hatırlat link atayım :honk:

Bence arkadaş çevreni gözden geçir reis. Öyle yorum mu olur bi de bi bayana bi ceoya bi sana yani. :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Valla aklı başında insanın hali bir başka oluyor. İyi demişsin ağzına sağlık. :D
Baktım da site biraz sade olmuş. Az süslü püslü olsa tam süper olacak. :)

nerden buldun nan :honk:

daha hiçbir şey yok damat 3 aydır düzenlicem de eriniyom :honk: logo güzel ama di mi :dyg: geçen hafta stüdyo çekimlerini tamamladık üç beş yazı ile güzelleştireceğim ben o siteyi ama şöle ilham gelmesi lazım üç beş edebiyat parçaliim :honk:
bana alengirli bi cv hazırlasana senin ağzın iyi laf yapar :honk:

Konular
14
MFC Puanı
15,720
damat adayı gönlümce zaten kanks düşündüğümüz kişi sarı kafa, o gelince umarım sen de gelirsin :dyg: düğünümüze yani :honk:

--------
küfür etmek istiyorum ama banlanmaktan korkuyorum malum rengim bana çok yakışıyor :hih:
çatlarım da patlarım da sana ne pis fakir CEOyum ben canım ne isterse onu yaparım .s.s kusmuğunda boğulasıca .s.s pazarlama okumuyorum pazarlama haberi okuyorum, yazdıklarımı takip ediyon bari düzgün et :honk:

sarı kafa varsa ben gelmem sarılardan nefret ediyorum :y tanı gari beni :y

-----
mod oldugumda ilk seni banlıcam :y yazdım bunu
yazdıklarını takip etmiom ayagıma bag oluyor okuyup geciyoruz ayrıca eski Alcatrazım ben nick yabancı geldi herhall ister doğru takip ederim ister yanlış takip ederim. ben yaşar usta. ben mi büyüğüm sen mi :y

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

sarı kafa varsa ben gelmem sarılardan nefret ediyorum :y tanı gari beni :y

-----
mod oldugumda ilk seni banlıcam :y yazdım bunu
yazdıklarını takip etmiom ayagıma bag oluyor okuyup geciyoruz ayrıca eski Alcatrazım ben nick yabancı geldi herhall ister doğru takip ederim ister yanlış takip ederim. ben yaşar usta. ben mi büyüğüm sen mi :y

sanki karı koca olacaksın .s.s ben evlencem hem ben sarı seviyom tanı gari beni beni ceonu !!!!????......

---------

modların ban yetkisi olmaz ezik kere eziksin ya :honk: bari adminliğe oyna pis fakir .s.s
bu nick olmamış olm ya alcatraz varken bu nedir ya insan bi sorar ben nick değiştiriyom diye kendi kendine iş yapıyon .s.s

Konular
14
MFC Puanı
15,720
sanki karı koca olacaksın .s.s ben evlencem hem ben sarı seviyom tanı gari beni beni ceonu !!!!????......

---------

modların ban yetkisi olmaz ezik kere eziksin ya :honk: bari adminliğe oyna pis fakir .s.s
bu nick olmamış olm ya alcatraz varken bu nedir ya insan bi sorar ben nick değiştiriyom diye kendi kendine iş yapıyon .s.s

tanıom seni nan sarı da sarı... ne hayır gördük... sarı en güzel lacinin yanına bi de golden retriever'lara yakışıyor !!!!111'1!134

------

oynayacagım tek sey bugün senin psikolojin oluuummm :honk::cikolata
değiştiricem nan az kaldı güzel bi nick düşünüyorum alcatraz kullanımda sayılı olmasın istedim bende buna geçtim de içime sinmedi. aklına nick gelirse söyle e mi..
nan yapcam tabii nick benim karar benim kan benim damar benim :honk:

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

tanıom seni nan sarı da sarı... ne hayır gördük... sarı en güzel lacinin yanına bi de golden retriever'lara yakışıyor !!!!111'1!134

------

oynayacagım tek sey bugün senin psikolojin oluuummm :honk::cikolata
değiştiricem nan az kaldı güzel bi nick düşünüyorum alcatraz kullanımda sayılı olmasın istedim bende buna geçtim de içime sinmedi. aklına nick gelirse söyle e mi..
nan yapcam tabii nick benim karar benim kan benim damar benim :honk:

Alcatraz ile konuşalım değiştirsin nickini parası neyse veririz :honk: alcatrazdan başkası olmuyo olm valla sana, forumdan çıkış yapasım geliyo seni görünce .s.s kız nicki gibi zuhalımmmm diyesim geliyo bi de :honk:

Konular
14
MFC Puanı
15,720
Alcatraz ile konuşalım değiştirsin nickini parası neyse veririz :honk: alcatrazdan başkası olmuyo olm valla sana, forumdan çıkış yapasım geliyo seni görünce .s.s kız nicki gibi zuhalımmmm diyesim geliyo bi de :honk:

Alcatraz kardeşim sana zahmet olacak ama o nicki bana salsana yaa. canını yerim yaa... :s22

di bana zuhallimmmm deeee sıpaydimmm deeee :honk::honk::honk::honk: