• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ArtemiS'in Suç Dünyası

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

amaaaannnn tannrııımmm diidiiimmmmmm :s99 sanırım biraz karışacak ortalık :D zaten çorba oldu oldu balık hafızalıyım unutcam şimdi olayı :y
Kolibandı ellerine saglık demicem artık alıştık ne de olsa :D:D

Yokkk ya ben olayı anlayıp kesin onları da ortadan kaldırıyorumdur net yağniii :D
Sonuçta burası benim suç dünyam :torpu​

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
olay çok karışmış ya .s.s biri bana özet geçsin lütfen bu kadar karakter girince işin içinden çıkamıyom .s.s zavallı artemis anladığım kadarıyla (ihanet başlığından anladım bunu) beslemişsin kargayı oymuş gözünü :honk:

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
olay çok karışmış ya .s.s biri bana özet geçsin lütfen bu kadar karakter girince işin içinden çıkamıyom .s.s zavallı artemis anladığım kadarıyla (ihanet başlığından anladım bunu) beslemişsin kargayı oymuş gözünü :honk:

Yalnız takdir ettim o kadar olay oldu hala sarı kafayla beraber benim mekanda oturuyorsunuz :s97​

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

Yalnız takdir ettim o kadar olay oldu hala sarı kafayla beraber benim mekanda oturuyorsunuz :s97​

dünya yansa umrumda değildi ben bi ömür otururdum onun dizinin dibinde de işte bilmedi kıymetimi adi şerefsiz karaktersiz haysiyetsiz :honk:
ilk defa da böle seri bi şekilde hakaret ediyorum sevdiceğime o da ayrı bi konu :dyg:
yalnız o beşiktaşlı burda fenerli sanırım bu yeni :honk:

Kolibandı burcu ne ona göre kaptırcam kendimi hikayeye :honk:

Konular
22
MFC Puanı
12,310
@Sade yi telkin etmek mi ? aslında kesecamm onu :D

- Bu bölümde daha cok beğendim sanki ; sinsi ve duyarlı yaklaşmışım hastanede , Çok güzel :s24