• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ArtemiS'in Suç Dünyası

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Öncelikle söyleyeyim megaforum kasabası sakinleri benim Kolibandı nın öldürülmesiyle ilgili uzaktan, yakından ,kıyıdan köşeden heccc alakam yok sucu kim üstüne alıyorsa alsın :hih haa bir beeldiye baskanı olarak yolsuzluk diyin amenna, usulsuz işler diyin tamam, arazilerde katakulli diyin tamam ama adamı öldürtüpe hapislere düsmek racona ters :torpu
Ayrıca benim aklım ArtemiS keroLayn ın cebine iliştirdigi kagıtta kaldı valla meraktan çatlıcam ne yazıyordu o kagıtta :hmm:hmm
Kötü M/adam kesin ArtemiS eminim gibi bişey deeee romantik kiralık katil ReyyAn ın ayagindaki çamur kafama takıldı pissss yerlede dolanıyo bu kız vee bu nasıl bir romantiklik arkadas gece klubu yakıyor yıkıyorken müzik eşliginde şiir yazıyor hatun pess yani :eek:lmazz
Allah sizin cezanısı vermesin gebermeyesiceler MonteKristo ve Larna ben size sizi kaçıran olursa elini ısırın demedim mi kız kendinizi kaçırtmayı nasıl yaptınız elime bir gecin yolacam sizi :D:u26
Ve vee @ Virtus ahbap seni sevmim senin dınının dıdısının sülalerinide sevmezdim ayagini denk al ona göreeee:hih :s94
EsiLa senin gazeteye malzeme cıktı payımı alırım ona göre unuttum sanma :D
AlcatrazZ & Min kovboylar mıknatıs gibi belaları üzerinize cekip geldiniz :D
Ya LeGoLaS yaşlı emekli olcak belki intikam alıp kacacak kasabadan niye onu suclular listesine almıyoruz:s83 hemencecik aklımda deli sorular belirdi yine:yavrum::yavrum:

warya Kolibandı süperrr gidiyorsun emegine ,yüregine saglık ortak ;)

Ama Sezen başkan neden kızıyorsun bize :s53 :s53
Çok kalabalıklardı daha az kişi olsalardı biz hallederdik :s12 :s12
Teker teker de gelmediler hepsi bi anda üstümüze çullandılar:s61
Affet bizi Sezen başkan , bir dahakine daha dikkatli olacağız :D