• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ArtemiS'in Suç Dünyası

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

yaağnii diyorum ki oraya gitmeden yemek mevzusu bitsin :D:D:D
hem ciddiyeti kalmıyor kiiiii :D:D:D :D:D:D:D:DDD:

aklıma bişi geldi sesli güldüm :eQ:We:QwDQ:sD:asD:AS
ama söylemicem :D:DD::D:DD:D::D:DD::
komşular uyancak la sussss :D:D:D:DD:dD:

Tmm tmm sustum :hih

Belediye başkanında var bişeyler yoksa abişimin mevta olmasının sebebi o mu acaba ne de olsa yeğenleriyiz di mi ama ?????

Çalıştır saksıyı yoksa sen saksı mısın :D

Konular
14
MFC Puanı
15,720

Tmm tmm sustum :hih

Belediye başkanında var bişeyler yoksa abişimin mevta olmasının sebebi o mu acaba ne de olsa yeğenleriyiz di mi ama ?????

Çalıştır saksıyı yoksa sen saksı mısın :D

aslında içeri seni mi alsak yaaa :y bilemedim bka şimdi...
bakarsın sabaha karşı bi operasyon olmuş evinde uyuşturucu bulunmuş olabilir :y

hı ne dersin ?
yoksa sen okuyup üfleyip mi satıyorsun ? :y

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

aslında içeri seni mi alsak yaaa :y bilemedim bka şimdi...
bakarsın sabaha karşı bi operasyon olmuş evinde uyuşturucu bulunmuş olabilir :y

hı ne dersin ?
yoksa sen okuyup üfleyip mi satıyorsun ? :y

Allahtan kork hastanedeyim :y
bu arada Sezen benim neyim oluyor Kolibandı :D amcam mı dayım mı diye bayat bi espri yapasım geldi

Benden kötü çocuk olmaz bence :D Sen kendine bak yaaa! Sen polis kılığında kötü şeyler yapıyorsan
al işte senden de şüphelendim söyle kaç paraya satıldın uleynnnn :kiskis
Dinle devlet işlerini karıştırma nan derim haaa!

paranoyak oldum kime güvenip kime güvenmeyeceğimi şaşırdım kaldım sayenizde :s71

Konular
14
MFC Puanı
15,720

Allahtan kork hastanedeyim :y
bu arada Sezen benim neyim oluyor Kolibandı :D amcam mı dayım mı diye bayat bi espri yapasım geldi

Benden kötü çocuk olmaz bence :D Sen kendine bak yaaa! Sen polis kılığında kötü şeyler yapıyorsan
al işte senden de şüphelendim söyle kaç paraya satıldın uleynnnn :kiskis

paranoyak oldum kime güvenip kime güvenmeyeceğimi şaşırdım kaldım sayenizde :s71

geçmiş olsun ne hastanesi ?

beni satın alacak para bu dünyada yok, ayrıca satılsam yine kendim alırdım kendimi... böyle değerli bi varlıgı başkasına yar eder miyim ben :hmm

şüphe daima seni doğruya götürür. herkesten her şeyden şüphe duy :s50

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

geçmiş olsun ne hastanesi ?

beni satın alacak para bu dünyada yok, ayrıca satılsam yine kendim alırdım kendimi... böyle değerli bi varlıgı başkasına yar eder miyim ben :hmm

şüphe daima seni doğruya götürür. herkesten her şeyden şüphe duy :s50

İyi oku dikkat eksikliğimi var yavrum sende dip müdahale etti hastanedeyim bacım Sade ile kendimde değilimmişim :D

hoş her zamanki halim ya neyseeee

Burnuma pis kokular gelmeye başladı :hmm

Kolibandı bu hafiyelerden hayır yok EsiLa'm gelsin acar muhabir tam teçhizatlı kameramanını da alsa olaya dahil olsa artık.

Cesur atik gözü pek halkın kahramanı suçlulara aman vermeyen gazetecimiz esilayı bekliyorum ben

Konular
14
MFC Puanı
15,720

İyi oku dikkat eksikliğimi var yavrum sende dip müdahale etti hastanedeyim bacım Sade ile kendimde değilimmişim :D

hoş her zamanki halim ya neyseeee

Burnuma pis kokular gelmeye başladı :hmm

Kolibandı bu hafiyelerden hayır yok EsiLa'm gelsin acar muhabir tam teçhizatlı kameramanını da alsa olaya dahil olsa artık.

Cesur atik gözü pek halkın kahramanı suçlulara aman vermeyen gazetecimiz esilayı bekliyorum ben

hastane diyince ciddi bişi sandım ben ne biliyim manyakk :y
bizde en azından hastanede çenesi duran eleman istiyoruz o zaman Kolibandı bu nedir yaaa çözebiliyorsa al bunu getir. kendi çözsün :y
ben kenarda sudoku çözücem :y

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

hastane diyince ciddi bişi sandım ben ne biliyim manyakk :y
bizde en azından hastanede çenesi duran eleman istiyoruz o zaman Kolibandı bu nedir yaaa çözebiliyorsa al bunu getir. kendi çözsün :y
ben kenarda sudoku çözücem :y

Bu kendimde olamayan halim :D beni kendime getirmeyin yıkarım bu senaryoyu ;)
İşini yap bende çenemi tutayım :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Öncelikle söyleyeyim megaforum kasabası sakinleri benim Kolibandı nın öldürülmesiyle ilgili uzaktan, yakından ,kıyıdan köşeden heccc alakam yok sucu kim üstüne alıyorsa alsın :hih haa bir beeldiye baskanı olarak yolsuzluk diyin amenna, usulsuz işler diyin tamam, arazilerde katakulli diyin tamam ama adamı öldürtüpe hapislere düsmek racona ters :torpu
Ayrıca benim aklım ArtemiS keroLayn ın cebine iliştirdigi kagıtta kaldı valla meraktan çatlıcam ne yazıyordu o kagıtta :hmm:hmm
Kötü M/adam kesin ArtemiS eminim gibi bişey deeee romantik kiralık katil ReyyAn ın ayagindaki çamur kafama takıldı pissss yerlede dolanıyo bu kız vee bu nasıl bir romantiklik arkadas gece klubu yakıyor yıkıyorken müzik eşliginde şiir yazıyor hatun pess yani :eek:lmazz
Allah sizin cezanısı vermesin gebermeyesiceler MonteKristo ve Larna ben size sizi kaçıran olursa elini ısırın demedim mi kız kendinizi kaçırtmayı nasıl yaptınız elime bir gecin yolacam sizi :D:u26
Ve vee @ Virtus ahbap seni sevmim senin dınının dıdısının sülalerinide sevmezdim ayagini denk al ona göreeee:hih :s94
EsiLa senin gazeteye malzeme cıktı payımı alırım ona göre unuttum sanma :D
AlcatrazZ & Min kovboylar mıknatıs gibi belaları üzerinize cekip geldiniz :D
Ya LeGoLaS yaşlı emekli olcak belki intikam alıp kacacak kasabadan niye onu suclular listesine almıyoruz:s83 hemencecik aklımda deli sorular belirdi yine:yavrum::yavrum:

warya Kolibandı süperrr gidiyorsun emegine ,yüregine saglık ortak ;)

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
kağıdı geçtim o sarışın arkadaş kim kız mı erkek mi hangi takımı tutuyo :honk: ayrıca ben hangi ara artemisle tanıştım da oturup muhabbet edecek kıvama geldim ben öle hemen tanışıp kaynaşamam ki biriyle :honk:

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

Benim kardeşlik kara kaşlı kara gözlü sarışın değil ya :D
Ama belki keroLayn'ı lafa tutması için onu da ben ayarlamış olabilirim :sirine

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41