• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yusuf

Konular
772
MFC Puanı
530
forum aracalığı ile paylaşımlarını gördüğüm , güncel konularda gündemi ayakta tutan paylaşımları olan forum üyesi.

Gördüğüm kadarı ile mod olmuş , hayırlı olsun.

Paylaşımlarının devamını dileriz.

Ve kendisine şu şiiri sunmak isterim;

sa286.jpg

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
forum aracalığı ile paylaşımlarını gördüğüm , güncel konularda gündemi ayakta tutan paylaşımları olan forum üyesi.

Gördüğüm kadarı ile mod olmuş , hayırlı olsun.

Paylaşımlarının devamını dileriz.

Ve kendisine şu şiiri sunmak isterim;

sa286.jpg

Şiiriniz ve yorumlarınız için teşekkür ederim..

Konular
756
MFC Puanı
210
Yusuf'u nasil birlirim nasil bilirim. Kendisiyle az da olsa sohbet etme firsatim oldu. Cok saygili ve durusunu koruyan biri. Öncelerden Forum bilgisi varmis Arkadasimizin ama anladigim kadariyla MegaForumu ck sevdi ve ailemizin yeni bir üyesi oldu :)

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
Yusuf'u nasil birlirim nasil bilirim. Kendisiyle az da olsa sohbet etme firsatim oldu. Cok saygili ve durusunu koruyan biri. Öncelerden Forum bilgisi varmis Arkadasimizin ama anladigim kadariyla MegaForumu ck sevdi ve ailemizin yeni bir üyesi oldu :)

Teşekkür ederim..:)

Konular
772
MFC Puanı
530
Sabah ki yokluğu belli olan , canım abimiz forumdaşımız. Abi sensiz günaydınlar hiç güzel değil bilgine;)

Konular
227
MFC Puanı
540
Yusuf Megaforum da aktif, saygilı ve efendi bir arkadaşımız...

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Adam king kendisini forumda görünce mutlu oluyorum :) Saygılı ve cana yakın modum...
Yokluğun her daim farkediliyor yani :)

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440

Sizlerle daha güzel bir ortam oluyor..
teşekkür ederim@LeGoLaS ..

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Saygılı, yardımsever, gündemi takip eden ve paylaşımcı bir arkadaşımız..

Yusuf

MFC Üyesi
Konular
1,134
MFC Puanı
7,440
Gayet iyi biliriz :) Birebir tanışma şansım olmadı kendisi ile ancak, saygın bir kişilik olduğunu düşünüyorum. Forumumuzun en başarılı moderatörlerinden de biridir, başarılarının devamını diler, katkıları için teşekkür ederim.

teşekkür ederim sizin iyiliniz arkadaşlar ile beraber en güzelini paylaşıyoruz ..:)