• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Söyleyemediklerimiz..

Konular
301
MFC Puanı
840
Biraz umursamaz olmak lazım. Bayağı umursamaz olmak lazım. Hem senden değerli ne var ki? Umursadığın kadar yıpranıyorsun. Değer verdiğin kadar kazık yiyorsun. İyi geceler dediğimde, "sana da" diyen insanla işim olmaz mesela. O da iyi geceler diyecek. Diğer türlü çok basit oluyor. Neyse rüyama gel de, biraz daha seveyim seni, çok özledim, aramızda kalsın. Gitmeyi biliyorsan dönmeyi de öğren. Olmadı kursa yazıl ama bir şekilde dön. Hiç mi dönemiyorsun? Bari kendi etrafında dön, belki bende bulamadığın huzuru orada bulursun.
Şarkılar olmasa gerçekten yalnız kalırdık... (A.Batman)

Konular
301
MFC Puanı
840
Madem konular vedalardan açıldı, o zaman gitmek gerekir. Kalın sağlıcakla.

Konular
301
MFC Puanı
840
Bazen söylediklerini anlayan birine değil, söyleyemediklerini anlayan birine ihtiyaç duyar insan.

Konular
301
MFC Puanı
840
Bazen sadece buruk bir gülümseme yayılır yüzüne, sonra gidersin.

Konular
301
MFC Puanı
840
Olmaz, olmuyor diyorsun da oluyor be, bir şekilde oluyor. Ama kör, ama topal, yalpalasa da oluyor. Hem yaşam dediğin bir nefesten ibaret değil mi? O nefesi nasıl aldığının bir önemi kalmıyor alıyorsun işte bir şekilde. Sonra bir şarkı takılıyor diline, yine başa sarıyorsun. Bir nefes daha alıyorsun boğulurcasına, sonra onu düşünüyorsun yine. Sonra aklına, şarkılara küfürler ediyorsun. Oluyor işte, öyle yada böyle. Olsun bakalım, olsun, olsun, olsun.

Konular
301
MFC Puanı
840
Bazen öylece seversin. Yılan olsa sarılır, yalan olsa inanırsın.

Konular
301
MFC Puanı
840
Bazen hani böyle şey oluyo ya kelebekler falan, hıh öyle çok güzel işte...................:p

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Boğazımıza takıldı bir kaç cümle ne hikmetse dökülmedi sayfalara.. İşte söyleyemediklerimizzzzz

Konular
301
MFC Puanı
840
Şimdi ne söylesem boş, ani kararlar alamaya itiyor aklım, kalbim korkuda.

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
üzüldüğüm ve yorulduklarıma değmedikten sonra asla kaybetmekten korkmam :) salla gitsin:D

Konular
301
MFC Puanı
840
20 yıl önce bugün 03.00 sularında ölümle ilk kez tanıştım. Şimdilerde yüzünü hayal meyal hatırlasam da ona olan sevgimi hiç unutmadığım. Canım Dedem Seni çok özledim. Bazen çok kızıyorum kendime neden yüzünü tam olarak hatırlayamıyorum diye. Belki birlikte çok kısa bi hayat paylaştık. Ama olsun bi gün tekrar kucaklaşacağız dedeciğim. O zamana dek nur içinde uyu. Seni çok seviyorum.

Konular
301
MFC Puanı
840
Babacım kimse sevmiyor senin gibi, karşılıksız, tutarlı, saf. Çok özledim seni. Gözlerime bakışını özledim, baktığımda hissettiğim o güveni özledim.

İlda

Özel Üye
Konular
1,235
MFC Puanı
1,490
Söyleyip isteyipte soyleyemedigim o kadar şey var ki

yirmialtı

MFC Üyesi
Konular
10
MFC Puanı
0
Büyüklerim ve küçüklerim dahil kimseye anlatamadığım söyleyemediğim bir küfür yada iltifat olmadı olmazda. Ben açık sözlü insanları çok seviyorsam kendim de öyleyimdir...