• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Pisadam'ın İmparatorluğu / İsyan

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Bu yorumu senden almak ayrı bir keyif.Her zaman fantastik birşey yazmak isterdim bu tarzı takip eden birinin beğenmesi ayrı bir güzel : )
Replik senin doğal söylemin oldugundan teşekküre gerek yok ama daha fazla replikle konu daha güzel olacak gibi bakalım artık : )

bilmukabele reis büyüksün sen okursun bak bu forumdakiler okumaz hele o ss almayanlar hiç okumaz ama sen okursunnnn o ışık var :honk:

şimdi bu gazla beni imparatorluğun başına geçirmen lazım, sonuçta ben saksı değilim ben ceoyum 23 nisanda kırmızı da olcam StigmatA söz verdi, her ne kadar yetkimi kötüye kullanmak istemesem de oraları öğrenene kadar hızlı banla seçeneğine falan elim kayabilir :honk: (evet açıkça tehdit içeren bir mesaj :honk: )

Konular
32
MFC Puanı
27,870
elini kabzaya götürmeler bir hareketler falan :D

Evet ,yapmaması gerek kaldı ki senin ekip cok tehlikeli :D

bilmukabele reis büyüksün sen okursun bak bu forumdakiler okumaz hele o ss almayanlar hiç okumaz ama sen okursunnnn o ışık var :honk:

şimdi bu gazla beni imparatorluğun başına geçirmen lazım, sonuçta ben saksı değilim ben ceoyum 23 nisanda kırmızı da olcam StigmatA söz verdi, her ne kadar yetkimi kötüye kullanmak istemesem de oraları öğrenene kadar hızlı banla seçeneğine falan elim kayabilir :honk: (evet açıkça tehdit içeren bir mesaj :honk: )

:D
Evet sayın ceo'm cok fena gaza geldim ben seni dünyanin degil bütün evreni yöneten bi ceo olarak bile yazabilirim :d

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
haha ben söz vermedim ArtemiS yapacak dedim:p

baakkkk yaaaaa
illa forumu başınıza yıktırcaksınız .s.s delirtmeyin beni ben kırmızı olcam yeter ya yıllardır hep ezildimmmmm yılmaz morgül bile görmemiştir şu gördüğüm muameleyi :agla: cem abi ben sözü senden aldım yemin billah kurtulamazsın elimden ve dilimden uyandıriim :honk:
Evet ,yapmaması gerek kaldı ki senin ekip cok tehlikeli :D

:D
Evet sayın ceo'm cok fena gaza geldim ben seni dünyanin degil bütün evreni yöneten bi ceo olarak bile yazabilirim :d

yaaa baaak işteeee :dyg: işte bana böle şeylerle gelin :dyg:
daha yazmadın hikayemi zaten, gözüm üzerinde sen de çabuk ol biraz 6 ayda bi hikaye yazıyon :honk:

Konular
32
MFC Puanı
27,870
baakkkk yaaaaa
illa forumu başınıza yıktırcaksınız .s.s delirtmeyin beni ben kırmızı olcam yeter ya yıllardır hep ezildimmmmm yılmaz morgül bile görmemiştir şu gördüğüm muameleyi :agla: cem abi ben sözü senden aldım yemin billah kurtulamazsın elimden ve dilimden uyandıriim :honk:

yaaa baaak işteeee :dyg: işte bana böle şeylerle gelin :dyg:
daha yazmadın hikayemi zaten, gözüm üzerinde sen de çabuk ol biraz 6 ayda ayda bi hikaye yazıyon :honk:

Hâlâ esas adamı ikna edemedin elimi kolumu bağlıyorsun koca ceo'yu evde kalmış diye mi yazalım :y
Biraz yavaş olunca daha keyifli geliyor ondan :d

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Hâlâ esas adamı ikna edemedin elimi kolumu bağlıyorsun koca ceo'yu evde kalmış diye mi yazalım :y
Biraz yavaş olunca daha keyifli geliyor ondan :d

adamın üşengeçlik seviyesi zirvedeyken naapabilirim .s.s
ayrıca ben ikna edilmem ederim de bu yaklaşım buraya olmadı kendi kalesine vurdu gol oldu :honk:
seen şimdi naap biliyon mu
bırak forumdakileri benim şu sarı kafamla hikayemizi yaz bari masallarda kavuşalım :dyg:
ben koç burcuyum sabırsızım inatçıyım aksiyim lanetim bak yazınca kendimden de iyyyrendimmmm müsaadenizle ben şu köşede bi ölüp geliyim .s.s

Konular
32
MFC Puanı
27,870
adamın üşengeçlik seviyesi zirvedeyken naapabilirim .s.s
ayrıca ben ikna edilmem ederim de bu yaklaşım buraya olmadı kendi kalesine vurdu gol oldu :honk:
seen şimdi naap biliyon mu
bırak forumdakileri benim şu sarı kafamla hikayemizi yaz bari masallarda kavuşalım :dyg:
ben koç burcuyum sabırsızım inatçıyım aksiyim lanetim bak yazınca kendimden de iyyyrendimmmm müsaadenizle ben şu köşede bi ölüp geliyim .s.s

Sarı kafanın adı ne olsun tam sipariş usulü yapalım bari :d

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010
2. bölüm çıkmış ve ben şimdi fark ettim tuuuu bana okuyayım da yorumlarımı daha sonra yazarım :D