• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Min'e depar atıyorummmm

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680

iyi ki getirmemişsin kokoreç sevmem ben :D kero sever de ben sevmem...
bi keresinde zorla yedirmişlerdi bana da cıkss... bana göre değil. ben varsa bi pide arası dürüm alayım ya da pizzaya sarılı lahmacun olur
bende ilk arkadaşların zoruyla yemiştim ilkinde hoşuma gitmemişti.biara yengem yapmıştı çok güzeldi sonra hep yemeye başladım :D
pide hiç sevmem hacı ya.bi pizza söylim sana

Konular
14
MFC Puanı
15,720
bende ilk arkadaşların zoruyla yemiştim ilkinde hoşuma gitmemişti.biara yengem yapmıştı çok güzeldi sonra hep yemeye başladım :D
pide hiç sevmem hacı ya.bi pizza söylim sana

yemek seçme huyum yoktur benim :D ama böyle sakatat şeylerini pek şey bulmuyorum... yiyemem. mecbur kalmadıkça da yemem...
pizza kesmez beni yaa, iskender mi yapsak şunu napsak bilemedimkiaa :y

Konular
14
MFC Puanı
15,720
iskender süper olur hemde bol tereyağlı yoğurtlu :D

biliyor musun "yanına içecek ne istersiniz" sorusu hep düşündürmüştür beni :D içimden ayran demek gelir ama yogurt var zaten iştahla içemem. kola desem şişirecek erkenden doymuşum hissine giricem. meyvesuyu desem gitmiyor yanında...

o zaman sana bi soru...
"yanına içecek ne istersin" :D:D

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680

biliyor musun "yanına içecek ne istersiniz" sorusu hep düşündürmüştür beni :D içimden ayran demek gelir ama yogurt var zaten iştahla içemem. kola desem şişirecek erkenden doymuşum hissine giricem. meyvesuyu desem gitmiyor yanında...

o zaman sana bi soru...
"yanına içecek ne istersin" :D:D

yemin içerim sokratesin öğrencisi olan platon sokratese böyle zor soru sormamıştır yemin içerim.
bu arada soruyu cevaplıyom.ben iskenderin yanında yemin içerim :D
şalgam suyu nası gider yada

Konular
14
MFC Puanı
15,720
yemin içerim sokratesin öğrencisi olan platon sokratese böyle zor soru sormamıştır yemin içerim.
bu arada soruyu cevaplıyom.ben iskenderin yanında yemin içerim :D
şalgam suyu nası gider yada

ilk yemin içerim kelimenden anlamıştım zatne :d:D
platon sokratese sormamışsa brütüs sezar'a sormuş mudur sorusu canlandı aklımda ?!?1
gitmez yaa.. neyse ben yine icetea tarzı bişi istiyim.. hem soguk sıcak dengesini korur hem hafif şişirmez hem bogaz boş durmaz :D

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
Min süprüz mü yapacaksın :honk:

ay bayılırııımmmmm :dyg:

sana yan gözle bakanı yolarım, anket konusu yapar can çekiştiririm oyunlarda laf sokarım yetmezse bir müddet stalklar herkese ifşa ederim !!!!????...

sen benimsin üleynnnn başka kimseye depar attırtmammmmmmmmmm !!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????..................

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Min süprüz mü yapacaksın :honk:

ay bayılırııımmmmm :dyg:

sana yan gözle bakanı yolarım, anket konusu yapar can çekiştiririm oyunlarda laf sokarım yetmezse bir müddet stalklar herkese ifşa ederim !!!!????...

sen benimsin üleynnnn başka kimseye depar attırtmammmmmmmmmm !!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????..................

hocu ben bağlanamam öyle kişi ve kurumlara :D o nası olucak

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
keroLayn kanka olmuyor yanlış yoldasın spirit atmadan depar olmaz. ilk önce spirit atman onu heyecanlandırman lazım :) Sonra depar degil vites yükseltirsin :)