• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Min'e depar atıyorummmm

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
evet tüm tabularımı yıkıp (sarışın fenerli yay burcu) min kamkime depar atıyorum atağa kalkan kızlar; yolarım uyandıriim :torpu

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
kanki bikere bende böle bi çılgınlık yapim dedim kızın tekine konu açtım sebahattin ali falan bisürü duygusal şey yazdım.kız dediki min senin ne kadaa aşalık bi pislik olduğunu bilmesem söylediklerinden baya etkilenirdim.
ben kıza yazılmadan kaderimize ayrılık yazıldı :D
ayrıca benim için kriter değiştirme kanki sonra seni bende almam ortada kalırsın :D
benim bonservis kimde önce onu öğren

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
kanki bikere bende böle bi çılgınlık yapim dedim kızın tekine konu açtım sebahattin ali falan bisürü duygusal şey yazdım.kız dediki min senin ne kadaa aşalık bi pislik olduğunu bilmesem söylediklerinden baya etkilenirdim.
ben kıza yazılmadan kaderimize ayrılık yazıldı :D
ayrıca benim için kriter değiştirme kanki sonra seni bende almam ortada kalırsın :D
benim bonservis kimde önce onu öğren

geçen yıl bundan 10 gün sonra kadar bu şarkıda gece gündüz ağlıyordum sonra depara kalktım 8 aydır ağlıyom :honk: o yüzden bu şarkı şimdiden bizim şarkımız olsun madem, bence senin de bonservisin elinden olmasa bu kadar takılamazsın forumlarda neym :honk:

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

:y
sen tecrübe ettiysen bunu... ben bişi diyemem...

beni karıştırmayın da ne haliniz varsa görün.
benim derdim bana yetiyor da artıyor bile son günlerde :y

50 kere yenilsem 50 kere yeniden başlarım kanks bendeki de böle bi hırs işte :torpu

ne derdin var kanks anlat, depar kaçmıyo ya :honk:

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

50 kere yenilip 50 kere başlaman sorun değil 5000 kere üzülüyor olman sorun yaratıyor bana :y

ben iyiyim bişiyim yok :)

bu işler böle kanks üzüntü de her defasında level atlıyor ama ben de büyüyorum sonuçta :torpu

bişiyin yoksa neden dikkatimi dağıtıyorsun az daha outa vurcaktım .s.s

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
kanki bonservisim en son Soldaderastaydı.en son başka kızlarlada yakalandım diye "bu kadaa kızla aşık atamam" dedi ama sormam gerek :D
keroLayn deparı hemenmi atman lazım acelesi varmı.hoca kontrol edecekmi adfsfad(aklım ödeve gitti)
ayrıca sana bi süprüzüm olacak kanki :D