• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

megaforum.com

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
Uyuzlar azıcıkmış :)
Ve bir konu daha Pert... :)
Kurt amca ben olsam bu ikisini banlardım :)
Yaşasın erkek egemenliği :) ıhı ıhı :)

bu konu pert etme olayına yedigim fırçalar dünyaları aştı :D gurtu galeyana getirme pusuda bekliyor zaten beni atmaya :f6:

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,050
Qasemmm ))) kurt amcamiz yapmaz ole seyler a ortalığı dagittik azicik kulagımızı çeker o kadar dimi Sezen ))

gurt yapmaz tabi tırsar benden bacım :D şöyleeee bir hoyttt desem gurt anında kedi olur dermişimmm :D daha bizim kulaaamızı cekecek yönetim doğmadı bacım :D

bacım sanırım bunlar son sözlerim benden haber alamasan bil ki banlandım :D hemen Herkül abiye söyle sezo banlandı arka kapıyı ac diye o kıyamaz :s48:

Konular
9
MFC Puanı
10
gurt yapmaz tabi tırsar benden bacım :D şöyleeee bir hoyttt desem gurt anında kedi olur dermişimmm :D daha bizim kulaaamızı cekecek yönetim doğmadı bacım :D

bacım sanırım bunlar son sözlerim benden haber alamasan bil ki banlandım :D hemen Herkül abiye söyle sezo banlandı arka kapıyı ac diye o kıyamaz :s48:

Tamam bende )))))

Konular
124
MFC Puanı
8,290
Sevdimğim kısa sürede alıştığım bir forum oldu.
Lakin bir konuda kendini geliştirmeli ; Diyalektik fikir alışvetişi konusunda daha çok tölerans tanımalı esnek olmalı.
Bunun için bir Editöre ihtiyacı var. Bezelye bu konuda aday olabilir kanımca.
Daha fazla zaman ayırmalı ve iki editör daha yanına yazmalı. :)

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben yoruldum forum işleri ile uğraşmaktan :p ama saygılı tartışmaya her zaman varım :sigara forum zaten bu demek :sigara