Neler yeni
MEGAForum - Teknoloji Forumu

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Kitaplardan Alntı

kuslarabenzer

dolunay kusuyorum.
Moderatör
  • MFC Puanı
    3,680
Dünyanın durması gerekmiyor muydu? Bana neler olduğundan haberi yok mu? Dünya durmadı, hatta hiç umursamadı.

Öğretmenim Mori'yle Salı Buluşmaları

Ragnar

Bilgi size güç verir ama karakter saygı uyandırır
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    29,290
Dünya insanın gölgesi gibidir; ona sırtını dönersen peşinden gelir de, peşine düşersen hep önünden kaçar. İskender Pala - Babilde Ölüm İstanbulda Aşk

Pozitivizm

??☔Devil Wears Prada?☔?
MFC Üyesi
  • MFC Puanı
    200,400

İhtiras her şeyi affettirir; siz ise, bu bencilliğiniz ile hep kendinizi düşünüyorsunuz.

Ivan Aleksandroviç Gonçarov – Oblomov

kuslarabenzer

dolunay kusuyorum.
Moderatör
  • MFC Puanı
    3,680
İnsanları ölüme sürüklemek kolay, ama onlara yaşama gücü vermek zor. Milyonlarca genci savaş alanlarında harcayanları suçluyoruz da, neden bugünün gençlerini umutsuzluğa sürükleyen, onlara kendilerini harcatan "düşünceleri", "düşünürleri" suçlamıyoruz?

Küçük İskender- Şiirlideğnek

Escobar

Özel Üye
Özel Üye
  • MFC Puanı
    11,916
Kimseler görmemiş miydi ? Oysa birileri biliyor olmalıydı. Neden kimse bahsetmedi ? Bu kadar yıkıcı bir gidişin öncesinde biraz sarsıntı olmaz mıydı ? Sanırım anlayamadık ve ben kaybettim.

• MFC Puanı
    60
Özlemin buruk bir tadı var, hele seni özlemenin. Bir kokusu var, bütün çiçeklere değişmem.
Bir ışığı var, bir rengi var seni özlemenin, anlatılmaz.
Verdiğin bütün acılara dayanıyorsam, seni özlediğim içindir. Beklemenin korkunç zehri öldürmüyorsa beni; seni özlediğim içindir. Yaşıyorsam; içimde umut varsa, yine seni özlediğim içindir.
Seni bunca özlemesem; bunca sevemezdim ki!

Ümit Yaşar Oğuzcan - Beşinci Mektup, Aşka Dair Nesirler

PeriKızı

Moderatör
  • MFC Puanı
    26,754
Güneşli bir kış günü bir odada oturmak zordur. Hiçbir şey, bir şeylerin kaybolmakta oluşunu güneşli bir kış günü gibi kuvvetle hissettirmez insana. Ahmet Altan - Bir Hayat Bir Hayata Değer

Üst Alt