• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Kerolayn'a İnsani Yardım Kampanyası

Konular
14
MFC Puanı
15,720
Lafı uzatmadan konuya giricem. Evet saygıdeğer MF ailesi;

Lafı uzatmadan konuya giricem. Üyelerimizden olan keroLayn 'ın ayın 1-11-15-17-18-21'inde olan ödemeleri kendisini psikolojik olarak etkilemiş ve bu durumdan bizde kendi payımıza düşeni almış bulunmaktayız. Yani marsın dünyaya yakınlaşıp jüpiterin yaptığı med cezir gibi algılayın... Böyle garip alengirli bişiler bişiler...

Lafı uzatmadan konuya giricem. Kero'nun açmış olduğu ve CEO'lugunu yaptığı iş yerinin ödemelerine yardım etmeliyiz gibi geliyor. En nihayetinde o bizim kardeşimiz, gafası dadlı diyetisyenimiz, makara asbaşkanımız...
Az ekmeğini yemedim kero, çok baktın bana... Yeri geldin annem gibi oldun yeri geldi babam gibi oldun... Ama su yaptıgımızı da hiç bi anne yapmaz... Neden ? Bi sor neden ??
Ya da sorma bende bilmiom neden :y belki gurur meselesi yaparlardı bilmiom :honk:

Lafı uzatmadan konuya giricem. Bu güzel, şeker, kendisi diyetisyen olup millete şöyle yemeyin şunları gömmeyin demesini bilen diyetisyen hanımımız, nutellayı an itibariyle tepeleme 11 tatlı kaşığı götürmüş Canan Karatay'a (buradan Canan Çetin'e selam olsn :honk: ) taş çıkartacak nitelikte pırıl pırıl zehir saçan bu ayınşıtayın beynine eşdeğer arkadaşımıza yardım edelim. Dedeye sahip çıkalım... Gomşumuz oluyo da bizim gomşumuz :honk:

Lafı uzatmadan konuya giricem. Hesap numarası isteyenler bana özelden şeyapsınlar. Seviliyosunuz sayılıyosunuz vs...

( kredi ödemelerim için beta ver 1.0, keroLayn üzerinden başarılı şekilde açılmıştır. Uygun görülmesi halinde AlcatrazZ'a uyarlanarak açılacaktır. Telif hakları saklıdır. Hadi bakalım )

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
ağlayasım geldi yemin ederim yaaa :(((

lafı uazatmadan konuya gircem deyip deyip 635256. hamlede başarılı olan kamkim bonservisim elimde diye üzerimden prim yapmaya çalışıyorsun gözümden kaçtı sanma ama çok duygusalım daha sonra ilgilenicem bu konuyla .s.s

ayrıca k küçük l büyük inanmazsan grafikerim seyfoya sor çocuk neler çekti bu takıntımdan .s.s başlığın düzeltilmesini önemle rica hatta emrediyorumömmmmmmmmlerkjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Konular
14
MFC Puanı
15,720
ağlayasım geldi yemin ederim yaaa :(((

lafı uazatmadan konuya gircem deyip deyip 635256. hamlede başarılı olan kamkim bonservisim elimde diye üzerimden prim yapmaya çalışıyorsun gözümden kaçtı sanma ama çok duygusalım daha sonra ilgilenicem bu konuyla .s.s

ayrıca k küçük l büyük inanmazsan grafikerim seyfoya sor çocuk neler çekti bu takıntımdan .s.s başlığın düzeltilmesini önemle rica hatta emrediyorumömmmmmmmmlerkjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

nan yararına iş yapıoz dur 2 dk. itiraz etmenin de bi sırası var. parayı al sonra itiraz et demet akalın gibi dicem de... o öyle mi yapıyo bilmiom onu diyesim geldi Ç:D

Konular
11
MFC Puanı
6,680
Ama bu haksizlik hep kerolayn 'a destek cikiyoruz olmaz ki :bilmiyom bizim ödemeler nolacak görün beni göreyim sizi:s86

Ayrica bir nutelllanin kutusu kaç para biliyormusunuz siz hergün nutella yemesin :D

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400

Para değil de açsanız öğle yemekleri benden olsun gençler :D

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Akşam yemekleri de benden olsun :D

Konular
14
MFC Puanı
15,720
Paradan bahsettiniz konuya yazan yok :D
Boşuna dememişler para isteme benden buz gibi soğurum senden diye :d

buz dedin karpuz düştü aklıma yaa.... olsa da yesek kütür kütür :y
suyuna ekmek neyim bansak :y offf...

Para değil de açsanız öğle yemekleri benden olsun gençler :D

ne kadar aşevi bi sorumlu wsdfkjsdf
valla ben açım artocum, yalnız doymama gibi bi sorunum var :D sorun olur mu :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
ya düşündügünüz para olsun sizin EsiLa nın tıccketleri ne güne duruyor bozdurup bozdurup yatırın Büyük Ceo nun kartına :D arkadaslar ne güne var :D

Konular
14
MFC Puanı
15,720

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
AlcatrazZ uyumaya meyilli nikin güzel olmuş :uyku yapma bee bu kadar gaz verme bana :D Hazır Cuma gününe denk gelmişken cami önüne gidip'' abiler Ceo'muz bu ay bol bol harcaması yüzüne sıkıntıya düştü kart borcu için bi 100 Tl cikk abiiler '' diye mendil açarım :D

Konular
14
MFC Puanı
15,720
AlcatrazZ uyumaya meyilli nikin güzel olmuş :uyku yapma bee bu kadar gaz verme bana :D Hazır Cuma gününe denk gelmişken cami önüne gidip'' abiler Ceo'muz bu ay bol bol harcaması yüzüne sıkıntıya düştü kart borcu için bi 100 Tl cikk abiiler '' diye mendil açarım :D

teşekkür ederim karakterimi yansıtıyor nickim :torpu:
sen bu işi daha önce yaptın mı doğru söyle :D olmadıgı halde 100 tl veresim geldi yalansız dolansız samimi şekilde istedi :D:D

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

Söz yardımdan açılmışken bana da :cikolata parası şeetseniz ArtemiS ben yemek istemem dondurma alsam olur mu :s7
AlcatrazZ dost ayrımı yap sen :eek:lmazz dün benim de ödemelerim üzerime yıkılmıştı hiç yardım göremedim :s53