Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Pozitivizm

♥♠⏩Devil Wears Prada⏪♣♥
Moderatör
  • Üyelik Tarihi
    28 Şub 2020
  • Mesajları
    8,282
  • MFC Puanı
    30,580
  • MFC Seviyesi

Genelleme gibi olsa da ilişkilerde kadınlar erkeklere göre daha sabırlı alttan alan olabiliyor çoğunlukla. ilişki boyunca incitecek erkeğin ayrılalım diyebileceği konuları affeden, unutmuş gibi yapan ama unutmayan kadındır. kadınlar unutmaz unutulmaması gereken budur. her hatayı affeder ama unutmaz. biriktirir belki yanlıştır bilinmez ama en azından insanlar hata yapabilir düsturundan ilk tökezlemede bırakmaz ilişkiyi. ne zaman ki artık bardak dolar taşar, gerçekten dayanılmaz bir hal alır durum onun için zamanı gelmiştir. ilişki biter ama kadın bir şans daha vermez. çünkü o ayrılık gününe kadar olan her hataya kendi içinde bir şans verip tolore etmiştir durumu ama artık son şansda verilmiş ve tükenmiştir. bu yüzden ki bir kadın ayrıldığı zaman geri dönmez.
Kimi zaman erkekler içinde durum böyledir. ilişkide çok kere şans verilmiş denenmiş durumlar tolore edilmiştir. ama her güzel şeyin bir sonu var misali dönülmez akşamın ufkuna gelir iki bireyde.
bu şansları vermeyen her olayda ayrılıp barışan çiftler bu konunun kaynağıdır aslında! neden bazı kadınlar ayrıldıktan sonra geri dönmüyorken kimileri dönüyor?