• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hasretim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
9
MFC Puanı
130

Karşı apartman da bakıştığım genç adam bugünde evde yok kendini ihanete uğramış hissediyorum.

8.kattan ben herkese iyi geceler diliyorum.

Konular
9
MFC Puanı
130
Ne tatsız tuzsuz şeydi şu dünya be
Geldin, buldun, şenlendirdin, insan ettin beni.
Yemeyip içmeyip, yatmayıp uyumayıp, seni anlatmalı bu yürek!

Konular
9
MFC Puanı
130
Sadece acıyorum sözü başka eylemi başka olup kalemi başka, yüreği başka, dili başka... başka başka olanlara! Ne kendilerindeler ne de kendilerinin kabulündeler. İnkar ile isyan arasında oldukları ile olmak istedikleri arasındalar. Gerçek ile yüzleşmekten uzak yalanla yaşanmayacağını bilemeyecek kadar acizler. Bencil ve de çıkarcılar kısacası onlar hükümdar gerisi köle! Zavallı bir sıyrılma yöntemleri var ve her defasında suçlayıcılıkla bunu başaracaklarına inanmışlar. Ne istedikleri belli ne de istemedikleri gelişine yaşayıp gidişine küskünler. Büyümemişler ama hep büyükler. Yalnızlık kaderleri kabul etseler de etmeseler de!
Bilmem anlatabildim mi?

Konular
9
MFC Puanı
130
bir yaşa kadar hayatı ilmek ilmek örmekle geciyor zaman.. bir yaştan sonra da düğümleri çözmekle.. ve örenler çözenleri anlayamayacak kadar acemi çoğu zaman..

Konular
9
MFC Puanı
130
'İSTEYENLER AÐLARLAR'

Yaşlanıyorum da o yüzden mi diyorum bazen. Değil galiba. Çocukken de çok istediğim bir şey olmadığında aynı şeyi yapardım. Ağlardım...

'İsteyenler ağlarlar. Gönlünden geçirenler, hayalini kuranlar, uykusu kaçanlar, aşkından yananlar, yarasından nefesi kesilenler ağlarlar. Bunca hale düşüp de güç yetiremeyenler ağlarlar.'

Biraz önce okudum Tarık abinin dergideki yazısını. Yarısında gözlerim doldu. Oturduğum yerde, insanlar sağdan soldan vızır vızır geçerken, içimi ve sümüğümü çeke çeke ağlamaya başladım. Kimse oralı olmadı, görmedi. Eğer biri görseydi ve sorsaydı neden ağlıyorsun diye, diyecektim ki ona; 'ağlıyorum çünkü çok özledim, ağlıyorum çünkü o benden çok uzakta, ağlıyorum çünkü annem yaşlanıyor, ağlıyorum çünkü kimse beni anlamıyor, ağlıyorum çünkü her gün hepimizi acıdan gebertecek kadar çocuk öldürülüyor, ağlıyorum çünkü hepiniz yalancısınız... Ağlıyorum işte. Sen niye ağlamıyorsun? '

Kimse görmedi. Sormadı kimse bir şey. Bir süre ağladım öyle. Geçti sonra. Yan masaya bir anneyle bebek geldi. Bebek bana ben bebeğe gülümsedik...

Ağlamak gülümsemeye sonsuzluk kadar uzakken bir taraftan da ne kadar yakın. Tıpkı yaşamla ölüm gibi. Tıpkı özlemekle kavuşmak gibi. Tıpkı benimle 'o' gibi..

Ali Lidar

Konular
9
MFC Puanı
130
Ben dokunamıyorum yazdıklarım dokunsun...

Konular
9
MFC Puanı
130
Olmayan aşk acımı yaşıyorum yine ne zaman da kendimi kimsesiz hissetsem kendimi burada buluyorum.Eskilerden kimse kalmamasına rağmen içimi dökmek rahatlatıyor.Belikde tanımadığım kişilere yazıyor olmamın verdiği bir rahatmadır bu duygu.Evet evet kesinlikle bundan kaynaklanıyor.Tanımadığım kişiler iyi ki varsnız :)

Konular
9
MFC Puanı
130
Aklı ve mantığı ele geçiren, aynı zamanda akla ve mantığa sığmayan bir duygunun içindeyim. Geriye bakarak gitmeye çalışıyorum. Kırık bir umut taşıyorum. Aklım sende kala kala senden gidiyorum. İnsan yarısında terk ettiği filmin sonunu merak eder mi? Ediyorum. Tüm yelkenlerim yırtılmış ama ben hâlâ rüzgârdan medet umuyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...