• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hackerların Hayatınızı Mahvedebilecekleri İNANILMAZ YOL

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
işiniz gücünüz kolay havadan beleş para :D çalısın çabalayın az tembel genclik :D

Şuan , okumakla ve spor yapmakla yükümlüyüm valla . Gençliğimin tadını çıkarıcam :D Sonra zaten çalışıcaz ki .

Gençliğimizi yaşamayalım mı yani sezen hanım :s20::s20:

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Şuan , okumakla ve spor yapmakla yükümlüyüm valla . Gençliğimin tadını çıkarıcam :D Sonra zaten çalışıcaz ki .

Gençliğimizi yaşamayalım mı yani sezen hanım :s20::s20:

hah şöyleee okuyun , gezin, spor yapın dozunda bilgisayar internet kullanın bencede :) inanın zamanlarınız çok kıymetli sevgili kuzucuklar :D yaşayın valla aferim sevdim seni pikacu:D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Ama bir abla bu kadar tatlı olabilir ya.. :s75:

sizin gibi gencler bilincli olursa bizim gibi büyüklerin dadından yenmez :D

valla bende sıpalarıma diyorum hayatı gercekde yaşayın :) gezin , eglenin kendinizi geliştirin tabiki internet çok gerekli bu zamanda ama gercek hayatı kaçırmayın :) şooooooooooooo dalton cadılarıda bilinclendirme görevini sana veriyom pikacu :D

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850
sizin gibi gencler bilincli olursa bizim gibi büyüklerin dadından yenmez :D

valla bende sıpalarıma diyorum hayatı gercekde yaşayın :) gezin , eglenin kendinizi geliştirin tabiki internet çok gerekli bu zamanda ama gercek hayatı kaçırmayın :) şooooooooooooo dalton cadılarıda bilinclendirme görevini sana veriyom pikacu :D

Benden ders almaya bayılıyorlar biliyorsun. Her seferinde bir kaç şey öğreniyorlar ama gelişme var . :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
Benden ders almaya bayılıyorlar biliyorsun. Her seferinde bir kaç şey öğreniyorlar ama gelişme var . :D

etiketlim de senden daha öğrenecekleri çok şey var görsün cadılar :D

Buka and Sakil and MonteKristo artık başınıza bir hoca verdim o ne derse artık onu yapceniz :D yoksa biriniz davulcuya biri zurnacıya biri klarnetciye kacacak bu pasaklıların :D Joe. eti de kemigide senin pikacu :D hele o sakil ünvrt kazanamasın etini kemigini bagırsagını deşip getir :f18:

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850

Buka and Sakil and MonteKristo artık başınıza bir hoca verdim o ne derse artık onu yapceniz :D yoksa biriniz davulcuya biri zurnacıya biri klarnetciye kacacak bu pasaklıların :D Joe. eti de kemigide senin pikacu :D hele o sakil ünvrt kazanamasın etini kemigini bagırsagını deşip getir :f18:

O , kazandı üniversiteyi de . Gerekli dersi hala öğrenemedi . Gelişme aşamasında. :s5:

Buka , güzel tatlılar yapmaya devam ediyor. Böyle devam ederse , sınıfı geçicek . :sigara

MonteKristo ; Şu , sıralar . Ağzı ile kuş tutması gerekiyor... Ama , onda da o yetenek yok işte. :s5:

Konular
91
MFC Puanı
1,220

nasıl yani ben bisey anlamadım şimdi? kim zurnacı kim davulcu?
Joe. sen pikaçu musun? hshdh

noluyo yeeaa :D

Sezoşum sen bizi özlemişsin anlaşıldı. tatil gelse de cadılar ile fink atsak Sakil and MonteKristo :u17:

şey bide ben ne zaman tatlı yapmışım? haberim olmazkene? fellah köftesiydi en son bi foto atmıştım?
tatlı da yaparım ama hani :p <<<hamarat

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850

nasıl yani ben bisey anlamadım şimdi? kim zurnacı kim davulcu?
Joe. sen pikaçu musun? hshdh

noluyo yeeaa :D

Sezoşum sen bizi özlemişsin anlaşıldı. tatil gelse de cadılar ile fink atsak Sakil and MonteKristo :u17:

şey bide ben ne zaman tatlı yapmışım? haberim olmazkene? fellah köftesiydi en son bi foto atmıştım?
tatlı da yaparım ama hani :p <<<hamarat

Börekten , tatlıya geçeli çok oldu ohoooo