• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Hackerların Hayatınızı Mahvedebilecekleri İNANILMAZ YOL

Qasem

Üyeliği durduruldu!
Konular
82
MFC Puanı
110
Konu araya kaymış, hackerlerden korunun...

Bilgi - İnanç - Eylem

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220

nasıl yani ben bisey anlamadım şimdi? kim zurnacı kim davulcu?
Joe. sen pikaçu musun? hshdh

noluyo yeeaa :D

Sezoşum sen bizi özlemişsin anlaşıldı. tatil gelse de cadılar ile fink atsak Sakil and MonteKristo :u17:

şey bide ben ne zaman tatlı yapmışım? haberim olmazkene? fellah köftesiydi en son bi foto atmıştım?
tatlı da yaparım ama hani :p <<<hamarat

Başınızı boş bıraktık meydanda yoksunuz .başı boş kalan kızlar davulcu zurnacı klarnetci üçlüsüne kaçar kızını dövmeyende dizini döver ben gibi:D onun için başınıza büy0klük yapsın size yol göstersin diye Joe. Yi atadım:D ben kereta pikacuyu severmişim de unutmuşum:D Buka cım özledim çağır çağır dilimde tüy bitti ama siz beni tınlamadınız :f26: daltona karşı pikacu var artık::D siz üçlü dönüp fink atacanız duy da inanma:D

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Bu konuya ne olmuş böyle :) Çokda güzel olmuş gerçi

Sezen deyzemee katılıyorum :)

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Başınızı boş bıraktık meydanda yoksunuz .başı boş kalan kızlar davulcu zurnacı klarnetci üçlüsüne kaçar kızını dövmeyende dizini döver ben gibi:D onun için başınıza büy0klük yapsın size yol göstersin diye Joe. Yi atadım:D ben kereta pikacuyu severmişim de unutmuşum:D Buka cım özledim çağır çağır dilimde tüy bitti ama siz beni tınlamadınız :f26: daltona karşı pikacu var artık::D siz üçlü dönüp fink atacanız duy da inanma:D

beni babam çok dövmüş zamanında dhhfhd o yüzden çok usluyum. yaşasın bekarlık.. erkekler ölsün :s29:

o pikaçu bize baş neyin olamaz. olsa olsa getir götürcü olur. malum biz üç (sakil,monte,ben) dalton cadı çok meşgul, yoğun ve hizmete ihtiyacımız var :D

bak ben vekil olarak geldim ama olmaz mı? onlar gelene kadar ben fink atacam sonra beraber :s5:

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
ünlü hackerle gelip bu konuyu okusa sanal hayatı çökertirdi sinirlerinden :D

Joe.

Emektar Üye
Konular
1,140
MFC Puanı
4,850

beni babam çok dövmüş zamanında dhhfhd o yüzden çok usluyum. yaşasın bekarlık.. erkekler ölsün :s29:

o pikaçu bize baş neyin olamaz. olsa olsa getir götürcü olur. malum biz üç (sakil,monte,ben) dalton cadı çok meşgul, yoğun ve hizmete ihtiyacımız var :D

bak ben vekil olarak geldim ama olmaz mı? onlar gelene kadar ben fink atacam sonra beraber :s5:

Mazi , size verdiğim dersler ile dolu . :s43: Hatırlatırım . :D

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320
Boş işler bunlar :D
Nickim zikredilmiş sanki buralarda biriken bildirimlerimi açmaya korkuyorum :D Ama açınca dönecem bekleme de kalın :s76:

MonteKristo

Emektar Üye
Konular
272
MFC Puanı
10,320