• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Evimizin En Sevdiğimiz Köşesi Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
817
MFC Puanı
190
Bencede tebrik edelim tekrardan :D Müzik tebrikleri alırmısın kazandın tekrardan :D :D

Konular
817
MFC Puanı
190
Bu gün günlerden çarşamba ve bu günde yarışmanın galibi olan Müzik seni tebrik ediyorum en içten dileklerimle :D :D

Güzeldi bak bu :s95: :s95:

Konular
817
MFC Puanı
190
Her yarışmada olduğu gibi bu yarışmanında bir kazananı oldu ve bu kazanan bizden altın madalyaaaa kazandıı demek isterdik ama madalyamız yoktu o yüzden çeyrekk altınnn diyelim diye düşündük ama oda olmadı en son rank olarak karar verdikkk :s95: :s95:

Bayanlar baylarrr karşınızda yarışma birincisii Müzikkk :D

Bak bu güzel oldu hehe :D :D

Konular
24
MFC Puanı
140
Her yarışmada olduğu gibi bu yarışmanında bir kazananı oldu ve bu kazanan bizden altın madalyaaaa kazandıı demek isterdik ama madalyamız yoktu o yüzden çeyrekk altınnn diyelim diye düşündük ama oda olmadı en son rank olarak karar verdikkk :s95: :s95:

Bayanlar baylarrr karşınızda yarışma birincisii Müzikkk :D

Bak bu güzel oldu hehe :D :D

Çeyrek altını bırak ben gümüş bile göremedim vatandaşı kandırmayın bari :u15:
Böyle devam bunu beğendim .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...