• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Evimizin En Sevdiğimiz Köşesi Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,220
StigmatA kitaplıgın altında görünen pempe lacivert şey ne ki? :s55:

Bezelye taburede kavanozde ne var ki? ayrıca ızgarayı görmedim sanma orada süper mangal olur :D
Şahsına Münhasır gıs gebermeyesice forumdan arta kalan zamanlarda evcilik mi oynuyon ayılarla sen :D kanepenin örtüsünü düzgün ört görmim bir dha pasaklı :D

@DİSney gıs valla korktum senden okuyup üfleyip agzımızı dilimizi baglarsın :p sureler ve dualar kitabını bilim cünkü :D
Müzik müzikkkkkkkkkkk sen ne pufuduk şeysin :D ye patlak mısırı iç kolayı selulitler lımbır lımbır birde otur pandacukları izle :D bu keyfe beni çagırmazsan dilimden kurtulamazsın bilesin :D

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
Sezen :D ben güzel niyet le okurum bacım korkma kötü niyetli değilim kızzz :s95:

Konular
24
MFC Puanı
140
StigmatA kitaplıgın altında görünen pempe lacivert şey ne ki? :s55:

Bezelye taburede kavanozde ne var ki? ayrıca ızgarayı görmedim sanma orada süper mangal olur :D
Şahsına Münhasır gıs gebermeyesice forumdan arta kalan zamanlarda evcilik mi oynuyon ayılarla sen :D kanepenin örtüsünü düzgün ört görmim bir dha pasaklı :D

@DİSney gıs valla korktum senden okuyup üfleyip agzımızı dilimizi baglarsın :p sureler ve dualar kitabını bilim cünkü :D
Müzik müzikkkkkkkkkkk sen ne pufuduk şeysin :D ye patlak mısırı iç kolayı selulitler lımbır lımbır birde otur pandacukları izle :D bu keyfe beni çagırmazsan dilimden kurtulamazsın bilesin :D

Sezen
  • Sezenn :D Vallah Selulit Falan fıstık sıfır arada kaçamak yapmak gerek Diet Diet nereye kadar çöp kadar kaldık :D
  • Ne zaman istersen gel pufuduk pufuduk takılırız :d Çok teşekkür ederimm:f9:

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Tebrik ederim arkadaşlar.

Konular
296
MFC Puanı
10,100
. Müzik ve StigmatA tebrikler :)
Müzik seninle birlikte pandaları izleyebilir miyim :p
StigmatA kitablık değil kütüphane oLmuş orası :p Bide aklıma takıldı kitaplığın en tepesine nasıl ulaşıyorsun :D :p

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,910
3 basamaklı ev tipi merdivenim var:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...