• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Euphoria

View

MFC Üyesi
Konular
14
MFC Puanı
10
Konu başlığını bir an merhumu nasıl bilirsiniz sandım şaka şaka :)
gayet samimi insanlarla çabuk ısınan bir tarafı var komik şeylere çok gülen aynı zamanda dedikodu yapmaya bayılan bir tarafıda var buda bir şakaydı kısaca o,
Euphoria

Konular
21
MFC Puanı
20
Köpek'leri sevdiğini düşünüyorum, umarım onunda bir köpeği vardır kırmızı kırmızı :)

Konular
756
MFC Puanı
210
Konu başlığını bir an merhumu nasıl bilirsiniz sandım şaka şaka :)
gayet samimi insanlarla çabuk ısınan bir tarafı var komik şeylere çok gülen aynı zamanda dedikodu yapmaya bayılan bir tarafıda var buda bir şakaydı kısaca o,
Euphoria

Su giybet konusunda anlasalim pek sevmem ama yine de Arkadaslarla firsatini buldugumuz zamanda yapmaktan kacinmam :D tipki herkes gibi :mad::islik::islik::islik:
Ayrica yorumun icin tesekkür ederim :)

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Müdürüm candırrrrr

Felaket

MFC Üyesi
Konular
0
MFC Puanı
0
O ßeni Felaket olarak bilse de; ßen onu ailesine düşkün olarak tanıdım !

Ela

Konular
13
MFC Puanı
60
Euphoria'm için şunları söyleyebilirim. Öncelikle sohbetini kesinlikle çok samimi bulup/severim. Kafa dengi, bir o kadar da ağır başlıdır. Yardım konusuna gelecek olursak; koşarak el uzatır sana. Bu konudaki hassasiyetini ve ilgisini çok beğeniyorum. :)
Forumdaki karşılamaları çok tatlı. Aksatmaz asla, hoş gelmemiz, hoş gitmemiz için en güzel dileklerini bizlere gönderir her zaman :) Çook öperim güzel yüreğinden..

Konular
48
MFC Puanı
2,220
Sıcakkanlı, yakın, samimim ;) Dost canlısı :)

Konular
756
MFC Puanı
210
Euphoria'm için şunları söyleyebilirim. Öncelikle sohbetini kesinlikle çok samimi bulup/severim. Kafa dengi, bir o kadar da ağır başlıdır. Yardım konusuna gelecek olursak; koşarak el uzatır sana. Bu konudaki hassasiyetini ve ilgisini çok beğeniyorum. :)
Forumdaki karşılamaları çok tatlı. Aksatmaz asla, hoş gelmemiz, hoş gitmemiz için en güzel dileklerini bizlere gönderir her zaman :) Çook öperim güzel yüreğinden..

Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim :*:*:*