• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ÇİKOLATALI GOFRET

Konular
295
MFC Puanı
13,190
@Fenamen ben okumadım hiç o yüzden heycanla bekliyorum açıkçası :) Kolibandı kardom bi hikayede senden dinlesek güzel olurdu bence hemen başla :sirine

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
EsiLa 4 bölüm yazdık hepsini oku işte Zaten kısa 5 dk da bitiyor :) Sonra yorum yap :)

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,250
Fenamen bolum 1 okudum ama digerlerini kesin çikolatalı gofret yerken okumak istiyorum :D konsepte uygun olsun diye hepsini okuyunca yorumlarimi yapcam:)

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,250
Fenamen tembelligin luzumu yok :D yeni hikayeler ekşın ,maceralar bekliyoruz :D yazarsan forumca toplanıp sana Çikolatalı Gofret alcas sös :D

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
Çikolatalı Gofret Hakkında Yorum yapmadın :D

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,250
sonu cok acıklıydı :( ben kendimi kaptırmış okurken bir koli gofret yemişim :D sende ısık görüyorum bir gün kitapların için imza günlerini ben düzenlicem :D

ayrıca cok güzeldi Bİm sponsorlugundaki gofret hikayen tebrik ederim :)

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
sonu cok acıklıydı :( ben kendimi kaptırmış kendimi okurken bir koli gofret yemişim :D sende ısık görüyorum bir gün kitapların için imza günlerini ben düzenlicem :D

ayrıca cok güzeldi Bİm sponsorlugundaki gofret hikayen tebrik ederim :)

Gerçekten Yaşanmış bir hikayeydi :(