• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ÇİKOLATALI GOFRET

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
bu çikolatalı gofreti icad edenin benden yana yatacak yeri yok. aylar önce BİM e girdim çikolatalıgofret almak için. hayatım normal akışında dert tasa yok keyfim yerinde idi lakin kasaya gidene kadar kasadaki hatunu görünce ufkum tutuldu kendimden geçtim Allahım bu ne güzellik kapıdan çıkmamla giriş kapısına yönelmem ışık hızı gibiydi. sabah gelip önce büromu açıp kapatmıyorum bimi açıp kapatıyorum çikolatalıgofret bolluğundan tüm çekmecelerim doldu bi afet yada dışarı çıkma yasağı olsa bir yıl yetecek kadar gofretim var. hatuna açılma konuşma gibi bi durumda yok suratı bi karış perşembe pazarı gibi mübarek ortak arkadaşta yok, sonunda yaka kartından ismini öğrendim facede aramalar taramalar boş isimden ulaşmak imkansız bimin sitesine çalışanlarına baktım hiç bi bilgi yok bimin telefonlarıda sadece kendi aralarında iletişim kurabiliyorlar. umudum tükenirken BİMİN istanbul genel merkezini aradım. iyi günler hanımefendi yurtiçi kargodan arıyorum malatya şu şubede çalışan şu şahsın kargosu var sadece isim ve şube görünüyor barkot yırtıldığından dolayı iletişim kuramıyoruz yardımcı olabilirmisiniz tabiki malatya urfa bölgeye bağlı sizi oraya aktarıyorum dedi velhasıl aynı konuşmalar oldu urfa malatyada ki subeyi arayıp hatuna bağlanıp bilgilerini paylaşacağını teyid ettirdi hatunun ismi cismi cep telefonunu aldım dünyalar benim oldu sanki ters takla atıyorum

numarayı aldım ağzım bi karış havada oturdum bi bardak su içtim kendime geldim hatuna msj attım
ben: slm 2dk nı alıcam müsaitsen
hatun: sen kimsin
ben:çikolatalı gofret almaktan parası biten kişi
hatun: tanımadım 2dk da doldu hoşçakal...
(hatun 2 dk da kestirip attı bunca yol kat etmişim bırakırmıyım )
ben :ek süre alabilirmiyim
hatun: gülmeyi bırak neyse bi soru nerden aldın numaramı cevabı biliyorum da ne kadar dürüstsün onu ölçcem
ben: olayı söyledim olduğu gibi anlattım
hatun: şimdi arıyorum mağazayı gör bak neler oluyor msj da kes yazma daha
ben:eek:rtalığı karıştırma ne diyeceksen ara bana söyle.
(sesini duysam kitlenirim oysa :D)
hatun:yazmayı kes
ben: error msjım gitmedi engeli atmış
(kendi kendime vay be dedim hersey bu kadar basitmiş onca uğraş sabah kalk akşam kapat hergün bıkmadan git gel emeğimede yanmıyorum da içimde ki duygu karşılıksız kaldı ona yanıyorum.arkadaşla oturduk akşam derdimi döktüm gece eve bırakırken arkadaşı bi daha denedim şansımı
ben: numaranı alabilmek için neler çektim aklımın ucundan geçmezdi engelleneceğim (lankkkk msj iletildi :D)
(iletildi iletildi ama arada yarım saat bir saat oldu msj cvp yok elimde tlf uzandım bekliyorum bi yandan da düşünüyorum ne diye niye yazsın kız daha benim kim olduğumu bilmiyor derken şakkk cevap geldi :))
hatun: sen daha burdamısın..
ben : hiç bi yere gitmedim ki
hatun: sapıkmısın numaramı sil böyle bi saçmalık için kollarına mı koşacaktım
ben:sapık olsam bu şekilde davranmazdım, sana kollarıma koş diye birşey söyylediğimide hatırlamıyorum,sende haklısın birşey diyemiyorum lanet olsun o bime girdiğim güne sadece tanımak istedim.
(arkadaşlar ilerleyen kısımları yazacağım ,bu arada bu sıcakta gofreti muhafaza etmek zor aranızda çikolatalı gofret sevmeyen varmı? :D)

Escobar

Özel Üye
Konular
19
MFC Puanı
22,980
Artık ne zaman çikolatalı gofret yesem bunlar gelecek aklıma...

LiyA

Onursal Üye
Konular
7,633
MFC Puanı
62,010

Hatun haklı.

Devamını merak ettim yaz bakalım neymiş.

Not: donduruya at o çikolatalı gofretleri.

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
her akşam bi kısmını paylaşacammm :)

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
20:00 Da paylaşırım Cikilotalı Gofret 2 Kısım die :)

Sezen

Emektar Üye
Konular
692
MFC Puanı
90,260
Fenamen okumaya başlamadan promosyon olarak çikolatalı gofret dagıtaydın eyi olurdu ama olsun EsiLa ya aldırırım onu :)

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
Sezen 2 bölmü oku sonra 3 bölme elin direk gider zaten :) ayrıca bi Gofret ne ki.. hala stoklarımda mevcut :)

Konular
295
MFC Puanı
13,190
[B Fenamen ne güzel aldırmışım kendimi roman okur gibi okuyorken pat diye hikaye kesiliyor , aynı heycanlı bir filmin arasına reklam girer gibi :D oldumu ama bu şimdi ?:s8 Sezen ben sana çikolatayı bim den değil , migros tan alırım zengün gözüksün :s83 Fenamen bu hikayenin sonunda kızla çocuk evlenmiyorsa bende EsiLa değilim !mutlu sonla bitecek bu hikayeeeeee:s1-1bitmiyorsa da bu saatten sonra bitirt büyük konuştum nitekim:D Kolibandı kardom gel burda bedava çiko dağıtıyorlar zıplaaa:s40[/B]

Fenamen

MFC Üyesi
Konular
55
MFC Puanı
3,410
wallahi ben yazıyorum takdiri sizde :)