• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

benle ilgileninnnnnn

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160

benim de yok nan :y
müdire hanım bu aralar geç geliyormuşsun diye ayar çekti zaten... sanki gelen giden giren çıkan sorun problem neyim var :y

ayar oldum su an

BEN DE AZ ÖNCE Bİ HASTAYA AYAR OLDUM. 2 AYDA 8.9 KG VERMİŞİZ BEĞENMİYOR HASPAM .S.S BIRAKCAM BU GİDİŞLE DİYO VALLA BENİ BAĞLAMAZ SİZİN TERCİHİNİZ DEDİM BAZEN GERÇEKTEN İNSANLARIN AĞZINA VURASIM VAR YAAAAAAAAAAAAAA

Konular
14
MFC Puanı
15,720
BEN DE AZ ÖNCE Bİ HASTAYA AYAR OLDUM. 2 AYDA 8.9 KG VERMİŞİZ BEĞENMİYOR HASPAM .S.S BIRAKCAM BU GİDİŞLE DİYO VALLA BENİ BAĞLAMAZ SİZİN TERCİHİNİZ DEDİM BAZEN GERÇEKTEN İNSANLARIN AĞZINA VURASIM VAR YAAAAAAAAAAAAAA

geç kaldığımda ney ?? 1-2 dk en fazla 8-9 dk.. hayret bişi yaa. :y
vur kanks. vura vura gel bu tarafa doğru buradan devam et yoluna :y

Konular
14
MFC Puanı
15,720
evraklar tam kilo eksik :honk:

zaten ünlü bi düşünürün dediğine göre (düşünür değildir belki emin olamadım şu an) kaybederken kazandığınız tek şey diyet yapmaktırmış :torpu

CfDQ9lqUUAESdPS.jpg

ne dion kanks bu işe ? :D

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680

ıstırırsa valla babama söylicem :D
can sıkıntısı insana neler yaptırmıyo hocu :p