• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Beğendiğimiz Video Yarışması ( Anket )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
162
MFC Puanı
30
Hadi bana başarılar :a17::a43::f32:

Konular
91
MFC Puanı
1,220
:aa2: aman kalmasın aman sal dıraşı ahaha :s95: :s95:

ne var ya hu :D ne güzel katkı sağlıyorum. bence sen beni menajer falan yapmalısın. önceden söylemem gerekenleri sonradan söylememiş olurum böylece :D

bu arada gözümden kaçmadı SeRDaR oyunu bile ticarete dökmüş. Jeomotodan hisse alamadı diye tüm bunlar :D

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
Tüm videoları izleyeceğim öyle vereceğim oyumu. Çoğunluğunu biliyorum zatende yeniden sakin kafayla izlemek daha mantıklı. Farklı kategorilerde videolar var çünkü :)

Konular
817
MFC Puanı
190

ne var ya hu :D ne güzel katkı sağlıyorum. bence sen beni menajer falan yapmalısın. önceden söylemem gerekenleri sonradan söylememiş olurum böylece :D

bu arada gözümden kaçmadı SeRDaR oyunu bile ticarete dökmüş. Jeomotodan hisse alamadı diye tüm bunlar :D

Bu menejerlik konusunu bir yerde çıkaracağım ben ama nerden yaa :s95: :s95: Artk gecikmeler olmayacakki her şey 5*5 lik olucak :D :D

Zaten SeRDaR olayı başka boyutlara taşıdı tamamen olaya şike katıyo :D :D
Jeomoto mı :u24::u24: sen daha grubumuzun ismini doğru bilmiyorsun daha gelmiş ben pirimces pirises mi neyse ondan olucam diyon :s95: :s95: olursunn olursunn bekle :s95:

SeRDaR

MFC Üyesi
Konular
431
MFC Puanı
2,790
Kim daha yüksek verirse onadır oyum :p 31 Mart öncesi en çok duyduğumuz şeyleri uyguluyoruz :D

Konular
91
MFC Puanı
1,220
Bu menejerlik konusunu bir yerde çıkaracağım ben ama nerden yaa :s95: :s95: Artk gecikmeler olmayacakki her şey 5*5 lik olucak :D :D

Zaten SeRDaR olayı başka boyutlara taşıdı tamamen olaya şike katıyo :D :D
Jeomoto mı :u24::u24: sen daha grubumuzun ismini doğru bilmiyorsun daha gelmiş ben pirimces pirises mi neyse ondan olucam diyon :s95: :s95: olursunn olursunn bekle :s95:

ahaha ya klavyenin azizliği elbette isminin Jeyomato olduğunu biliyorum hızlı yazarken elim dolanmış :D
neyse ben gidiyorum konuyu kaynatmayalım :p

Kim daha yüksek verirse onadır oyum :p 31 Mart öncesi en çok duyduğumuz şeyleri uyguluyoruz :D

:D Sadece 31 Martla mı alakalı yanee? :u17:

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,860
Haha çocuk kendini yırttı bu yarışma için nasıl farkedemedin:)

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,860
Olabilirliği yüksek:) ben mesela kendime değil başkasına verdim:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...