• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Beğendiğimiz Video Yarışması ( Anket )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
217,880
9 a verdim benim çok sevdiğim bir şiirdir.

Sindy

Süper Moderatör
Konular
1,472
MFC Puanı
116,640
Hayırlı olsun bn kullandım :) + hepsi birbirndn güzelmiş ;)

Konular
43
MFC Puanı
720
Katılan arkadaşlara başarılar dilerim.

LeGoLaS

Onursal Üye
Konular
4,885
MFC Puanı
15,790
Herkese Başarılar diliyorum.

Bende 5 Numaralı Video'ya oyumu kullandım

Herkül

Admin
Konular
8,797
MFC Puanı
17,460
Evet Hayırlı olsun Herkese, hepsi güzel ama 4 hepsinden fazla ağır abi :s31:

Konular
91
MFC Puanı
1,220
vay canına çok derin manalar içeren videolar var. sakin kafayla bakıp öyle vereceğim oyumu.

ve bu biraz geç kalmış bir öneri fakat diğer yarışmalara katkısı olur belki diye; videolar kategorilere ayrılsa daha hoş olurmuş.bence o zaman daha adil bir oylama olurdu :) Çünkü bi kısmı bize bazı öğütler verirken, bi kısmı sadece mizaha yönelik paylaşımlar. hepsinin bir arada olması biraz karışıklık oluşturmuş :d

ayrıca katılanlara başarılar dilerim :D

Konular
817
MFC Puanı
190
vay canına çok derin manalar içeren videolar var. sakin kafayla bakıp öyle vereceğim oyumu.

ve bu biraz geç kalmış bir öneri fakat diğer yarışmalara katkısı olur belki diye; videolar kategorilere ayrılsa daha hoş olurmuş.bence o zaman daha adil bir oylama olurdu :) Çünkü bi kısmı bize bazı öğütler verirken, bi kısmı sadece mizaha yönelik paylaşımlar. hepsinin bir arada olması biraz karışıklık oluşturmuş :d

ayrıca katılanlara başarılar dilerim :D

O öneriyi söyledin tamam dedimya işte bundan sonra öyle olucak diye :syt::syt: illa bi söyleme şeysi :s95: :s95:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...