• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

ArtemiS'in Suç Dünyası

ArtemiS

Onursal Üye
Konular
713
MFC Puanı
33,400
O sarı kafa benim geleceğimin garantisi :D

O zaman şöyle olmuş olabilir mi sarı kafayla çay içtikten sonra restoranın önünden arabayla geçen kızları görür ve arabayı çok beğenir.Sarı kafayla plan yaparlar ve kızları kaçırırlar evet yaa neden olmasın yapabilirler :D

dip

Konular
146
MFC Puanı
2,600
Yine harika bir paylasim olmus Kolibandi emegine saglik :)

Konular
32
MFC Puanı
27,870

O zaman şöyle olmuş olabilir mi sarı kafayla çay içtikten sonra restoranın önünden arabayla geçen kızları görür ve arabayı çok beğenir.Sarı kafayla plan yaparlar ve kızları kaçırırlar evet yaa neden olmasın yapabilirler :D

Bu senaryoda herkesten beklenebilir :D
Belkide kızlar kendileri kaçmıştır :D

Konular
14
MFC Puanı
15,720
olay amerika new jerseyde başladı istanbul fikirtepeye doğru gidiyor.
gelecek bölümdede saçlarını amansızca jölelemiş dar paçalı eşofmanaltı giymiş gençler motosikletle kızmeslek lisesi önünde olay çıkaracak min ile AlcatrazZ müdahale edecek :D
bünyemiz kaldıracakmı bu değişimi

min varsa bende varım aga :D

Konular
14
MFC Puanı
15,720

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
yaaa çok yazmışsınız yaa daha hikayeyi bile okuyamadım .s.s

gafa dadlı asbaşkanı ve geyikten sorumlu ceo olarak saat 19:30dan sonra forumda giriş çıkışları olmasa da geyik yapılmasını yasaklıyorum .s.s.s

keroLayn

Emektar Üye
Konular
756
MFC Puanı
9,160
bu kadar karmaşa arasında nasıl olduysa sarışın bir delikanlı ile tanışmış sohbet edip çay içiyorlardı dedi. Bilirsin oldu bitti sarışınlara karşı özel bir ilgisi vardır.’’

hikayelere bile konu olan bu sarı kafa sevdası beni öldürecekkk :dyg:

merakla bekliyoruz reis :honk: