• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Arkadaşlar bu sitede soru sorma cevaplama falan yok muuuu

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Berkay cım seni daha sık görelim.. Konuya gelince bu durumlar olağandır ama düzeltilebilir yani telafisi mümkündür :) Bundan sonra daha dikkatli ve yardımsever olacağımza inanıyoruz :)

LaiLa

MFC Üyesi
Konular
1,822
MFC Puanı
6,400
Selinn hoşgeldin aramıza canım :) bir sıkıntın oldugunda bizler arkadasların dediği gibi her daim yardımcı oluruz online durumundaysak eğer :) sıkılma sevicen bizi yakında bagımlı olursun :)

Konular
48
MFC Puanı
2,220
Tüm sorunlar çözülmüş ve harika bir konu olmuş teşekkür ederim anlayış gösteren herkese :) LaiLa EsiLa daha sık katılım göstermeye çalışıcam :) özleyin beni :p

Konular
55
MFC Puanı
4,430
Cidden kıza ayıp olmuş latife de olsa yapmayın böyle şeyler.

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
Cidden kıza ayıp olmuş latife de olsa yapmayın böyle şeyler.
kimse bişi yapmamış ben "sordun da cevaplamadılarmı" yazmışım adam alıntı yapıp artist artist konuşmuş :d
bu kadar alıngan olmasın kimse.burası islam konferansı değil.
konu sahibi hoşuna gitmeyen mesajı bildirip silebilir bence :)
her yazılan yazıyı tartışma kavga görmeyelim.

Konular
55
MFC Puanı
4,430
kimse bişi yapmamış ben "sordun da cevaplamadılarmı" yazmışım adam alıntı yapıp artist artist konuşmuş :d
bu kadar alıngan olmasın kimse.burası islam konferansı değil.
konu sahibi hoşuna gitmeyen mesajı bildirip silebilir bence :)
her yazılan yazıyı tartışma kavga görmeyelim.

Tartışma yaratmak gibi bir gayem yok sadece hoş bulmadım.
Keyifli forumlar.

StigmatA

Forum Sorumlusu
Konular
1,626
MFC Puanı
218,110
Sakin olun arkadaşlar lütfen tartışmayın. İlk ve son uyarım herkese. Bazen çizmeyi aşıyoruz farkına varmadan ve kırıyoruz birbirimizi lütfen daha dikkat edin. Burada biri başkasının kalbini kırdı yada laf soktu diye çeyrek altın asmıyoruz kimseye. Kırıcı değil yapıcı olmayı deneyin artık.