• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Arkadaşlar bu sitede soru sorma cevaplama falan yok muuuu

Selinn

MFC Üyesi
Konular
3
MFC Puanı
250
Arkadaşlar bu sitede soru sorma cevaplama falan yok muuuu??:s36:s80:s36:s80:y:hih

Min

Üyeliği durduruldu!
Konular
41
MFC Puanı
7,680
sordun da cevaplamadılarmı

Konular
7
MFC Puanı
11,520
adrenalin arıyor galiba abla..asansöre binmelisin

Konular
7
MFC Puanı
11,520
:D sıkıntı yok bende seni anlamadım..kolay gelsin

Konular
48
MFC Puanı
2,220
@EsiLa @Enes @Sade @StigmatA @Pisadam @Buket @Sezen @Mihrimah @Sefa @LaiLa yanlış mı?

sordun da cevaplamadılarmı

adrenalin arıyor galiba abla..asansöre binmelisin

:D sıkıntı yok bende seni anlamadım..kolay gelsin

Arkadaşı tanımıyorum ve bir çoğunuzu da tanımıyorum. Ama tamamınızdan eskiyim bu forumda Aktif değilim sadece. Baktımda biraz şu tutumlar bu tavırlar hiç hoş değil . Yeni olabilir, bilmiyor olabilir konu başlığı arayışı yapıp bulamamış burada sormuş olabilir. Şu tutumlarınıza bakıpta mesajlarınızı okursanız ne kadar nahoş cevaplar verdiğinizin farkına varmanızı umut ediyorum.Yeni olan birisine hatta davranış şekliniz Hoş değil . Benden sizlere hoş sohbetler, keyifli forumlar.
http://www.megaforum.com/uyeler/31122-laila.html

Konular
295
MFC Puanı
13,190
@Selinn herhangi bir sorun veya kafana takılan birşey olduğunda çekinmeden gelip sorabilirsin , bizlere. Yönetimdeki arkadaşlarımızın hepsi sana seve seve yardımcı olacaktır. :s47@Berkay , seni aramızda daha sık görmek istiyoruz yalnız işlerini biraz daha hafifletip katıl artık aramıza:s31

Konular
7
MFC Puanı
11,520
:D tutum ve tavırlarım nahoş olabilir..
"Bu site sıkıcı sanki...Ne dersin" cümlesine göndermeydi o..arkadaş anladı sanırım..seninde anlamanı umut ediyorum