• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Yeni Logo Tasarımı HK.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HeavenLy

Özel Üye
Konular
11
MFC Puanı
410
Merhaba arkadaşlar forumun grafik kısmı bende olduğu için logo vb bütün grafiksel şeyleri ben yapıyorum.

Esramla yani @diShy ile konuştuk az önce şöyle bir şey olsun dedim
Her zaman ikimiz kararlaştırıp yapıyoruz Logo 'yu bu sefer yönetimdeki bütün arkadaşlara duyuru olarak konu açayım orada arkadaşlar isteklerini belirtsinler ona uygun bir şekilde yapalım Logo 'muzu her yetkilinin de katkısı görüşü olsun istedim.

O yüzden Logo için fikirleri olan herkesi bekliyorum bu konunun altına,şimdiden teşekkür ederim.​

Son düzenleme:

diShy

Onursal Üye
Konular
32,527
MFC Puanı
2,580
~ Ben daha geniş boyutlu ve tema renklerine uygun biraz daha oturaklı birşeyler düşünüyorum çok cicili bicili herkesin hoşuna gitmiyor sanırım..

HeavenLy

Özel Üye
Konular
11
MFC Puanı
410
Konuya bakan arkadaşlar,cevap verirlerse ne de güzel,olur. :)

Konular
2,230
MFC Puanı
50
cicili bicili olsun gene bana kalırsaaa :)) ama gümüş üstüne siyah bişeylerde olabilir siyah ve kırmızı yakısan renkler uyumlu olur en azından diShy m evet su aradakı bosluk kısmı kapansın bencede boyutu bıraz büyüsün..

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
Ben Kendimce Bu Logodan Memnunum..Ama Eger Fikir Olucaksa Forumun İsmini Biraz daha Büyük GöstereBilirsiniz.. Yılbası Logolarının oldugu yere Daha Görsel bi Sekilde ismi yazabilirsiniz..

RebeLLiouS

Onursal Üye
Konular
4,783
MFC Puanı
17,280
Hatta Şunuda yapabiliriz..Eger yeni Bir Logo Tasarlanırsa Logonun Alt kısmında MegaForum Yönetim KadRsounuda Yazabiliriz.. Görevleri isimleri falan..

HeavenLy

Özel Üye
Konular
11
MFC Puanı
410
Olabilir diğer arkadaşlardan da fikir beyan edenler olabilir diye bekliyorum hâlâ herkes görüşlerini bildirsin ondan sonra logoyu yapmak 15 dakikamı almaz zaten.Konuyu açmaktaki tek amacım gözlemlediğim kadarı ile yönetici arkadaşlar sitem ediyor logo tasarımlarında genel manada 3 logo da da aynı şey oldu o yüzden bu sefer herkesin fikrini almak istedim ama,bir iki arkadaş dışında yorum belirten çıkmadı daha.

Konular
175
MFC Puanı
0
Bence böyle canlı renkler olsun. fosfurlu tarzında birşeyler demiyorum ama ne biliyim böyle insanın bogulmadıgı renkler şuanki cok sade bence. Biraz daha renk katılabilir koyu açık renkler bir arada tasarlanabilir. Onun haricinde bir önerim daha var yazarken kalın italic vs seçtigimizde vs tarzında birşeyler cıkıyor ya onlarda kaldırılmalı diye düşünüyorum. Bazen üşendiğimden valla öylece gönderiyorum ne yazıtürünü değiştiresim geliyor ne kalınlıgını inceliğini. Sırf bu kodlar çıkıyor diye.

Bunlar benim görüşüm, teşekkürler.[/FONT]

Konular
1,050
MFC Puanı
30
Merhaba Öncelikle böyle düşündügünüz için çok teşekkür ederim , ben söyle birşey istiyorum ekranda yıldız şeklinde birşeyler dolaşıyor yani düşüyor yagmur taneleri gibimi yıldız gibimi kar tanesi gibimi anlamadım ama ona renk verirse daha hoş olacagını düşünüyorum yada Komple renklendirme yapsak gökkuşagı gibi yani içimiz acılır diye düşünüyorum :)

HeavenLy

Özel Üye
Konular
11
MFC Puanı
410
Bir veyahut 2 güne kadar yapıp bu konuda paylaşıcam arkadaşlar bakalım ortaya nasıl bir şey çıkacak.Fikirlerini veren destek olmak için yorum paylaşan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

HeavenLy

Özel Üye
Konular
11
MFC Puanı
410
Evet arkadaşlar yeni logomuz.

DBJNm.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...