• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Güncel Xiaomi çıldırdı! Airfryer fiyatında 2000 TL’lik indirim!

Son dönemde en çok popüler olan ev aletlerinden birisi de Airfryer diyebiliriz. Xiaomi popüler airfryer modelinde muazzam bir indirime imzasını attı.​

Şu sıralar airfryer olarak adlandırılan yeni nesil yemek pişirme cihazlarının hayli popüler olduğunu dile getirebiliriz.

Artık akıllı ev aletlerinin yaygın bir şekilde kullanılmaya başladığını söyleyebiliriz. Çok değil birkaç ay öncesine kadar robot süpürgeler bir hayli ilgi görüyordu. Sonrasında ise ilgi dikey süpürgelere kaydı. Şimdi ise en popüler ev aletinin airfryer olduğunu söyleyebiliriz.

Peki nedir bu airfryer. Aslında airfryer için mini fırın tabirini kullanabiliriz. Elbette burada yeni bir teknolojiden bahsediyoruz. Dolayısıyla harcadığı güç de bir fırına oranla çok daha küçük. Airfryer’ı en cazip kılan özelliği ise yemeklerde minimum yağ oranına olanak sunması.

Yani airfryer ile çok az yağ kullanarak birbirinden leziz yemekler yapabiliyorsunuz. Hepsi bu kadar da değil. Patates kızartmasından tutun da tavuk kanadına kadar pek çok şeyi airfryer ile pişirebiliyorsunuz.

Hali hazırda pek çok airfryer markası türemiş durumda. Fakat bu sektörün öncüsü olarak üç ismi ön plana alabiliriz. Xiaomi, Tefal ve Philips. Özellikle şu sıralar Philips ve Xiaomi ürünleri çok revaçta. Hatta Xiaomi airfryer modelinin peynir ekmek gibi sattığını da söyleyebiliriz.

İlk satışa sunulduğu dönemlerde 4000 TL civarında bir fiyattan satılan Xiaomi airfryer şu sıralar 2000 TL’ye kadar düşmüş durumda.

Winter

Forum Yöneticisi
Konular
177
MFC Puanı
41,880
Hayatım çok yetenekli :) Lakin ben phillips istiyorum .. 9000 tlden 5.500 lere düştü o da :)