• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

VODAFONE

coskunaraz

MFC Üyesi
Konular
1
MFC Puanı
0
Merhaba arkadaşlar,
Sizlere bir konu hakkında bilgi vereceğim,
Yıllardır vodafone abonesiyim.
Aralık 2014 te vodafone nin hukuk bürosu olan etkin hukuk bürosu tarafından aranarak vodafone ye 8500 tl borcum olduğunu söylediler. Bu nasıl olur dedim ve bana üzerime 4 tane hat var dediler. Bu dört tane hatın toplam 8500 tl borcu olduğunu söylediler.
Bu hatlar bilgim olmadan adıma çıkarılmış hatlar ve hatların üzerine telefonlar alınmış.
Hemen acilen vodafone müşteri hizmetlerini arayarak durumu izah ettim ve bana bir dilekçe yazmamı söylediler. yazdım ve vodafone ye faksladım.
Aynı gün türkcell de yaşadım. onları da aradım ve bana e-mail ile dilekçenizi gönderin dediler. gönderdim. 15 gün içinde sorunu çözdüler. Hatların benim açtırmadığımı araştırıp buldular ve gerekli yasal işlemleri durdurdular.
Gelelim vodafone a. 1 yıl gibi bir sürede sorunu çözemediler. maaşıma haciz koydular. Müşteri hizmetlerini yüzlerce kez aramama rağmen halen çözüm aşamasında olduğunu söylüyorlar.
vodafone gibi büyük bir kurum bu olayı bu kadar uzatırmı. bunların büyüklüğü nerde kaldı. MÜŞTERİLERİNİ BU KADAR MAĞDUR ETMEYE HAKLARI VARMI?
Bu yazımı okuyan herkese söylüyorum. vodafone hatlarınızı iptal ettirin. başka operatöre geçin.
Sizlere tavsiyem budur.
Bu gün benim başıma gelen yarın sizin de başınıza gelebilir.
Coşkun ARAZ