• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ve Beşiktaş Harekete Geçiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Q

Konular
43
MFC Puanı
0
Beşiktaş yönetimi gerçekleştirilen mali kongrenin ardından Pazartesi günü transfer çalışmalarına hız verecek. 4 bölgeye transfer yapmayı düşünenSiyah Beyazlılar, forvet, forvet arkası, stoper ve sağ bek mevkilerine yapacağı takviyelerle yeni sezona girmeyi planlıyor.

ve_besiktas_harekete_geciyor_h31136.jpg

Chelsea'li Demba Ba ve Eto'o için temaslarda bulunan Beşiktaş yönetimi, diğer yandan da Zenit St. Petersburg'un 10 numarası Danny için girişimlere başladı. Stoper mevkisi için ilk tercih ise Metalist Karkiv'in Brezilyalı defansı Rodrigo Moledo.

Öte yandan bu sezon kiralık olarak forma giyen Gökhan Töre'nin bonservisini almak isteyen Beşiktaş yönetimi, yıldız oyuncuyla görüşmeleri sıklaştıracak.

Siyah Beyazlı yöneticiler gelecek hafta ise Trabzonspor'un kapısını Olcan Adın için çalmayı planlıyor. Olcan'ı kadrosuna katmak isteyen Siyah Beyazlı yönetim, Bordo Mavililerin Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'yla masaya oturacak.

Bu arada 8 aydır kadro dışı olan İbrahim Toraman yöneticilerle görüşerek durumunun belirlenmesini istedi.

Toraman'ın yöneticilerle yaptığı toplantıda "8 aydır ayrı çalışıyorum. Affedileceğimle ilgili haberler çıkıyor fakat bana yapılan hiçbir açıklama yok. Hakkımdaki kararın bir önce verilmesini istiyorum. Gönderileceksem başımın çaresine bakayım. Affedileceksem de yine kaptan olarak takıma ağabeylik yapayım" dediği öğrenildi.

KartalBakışı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...