• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Üstteki Üyeyi Görünce Aklınıza Ne Geliyor?

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
hayvan sever

Konular
451
MFC Puanı
3,990
Bu yaralar nasıl oldu biliyor musun? Bir zamanlar karım vardı. Çok güzeldi, senin gibi. Bana çok fazla kaygılandığımı, daha çok gülmem gerektiğini söylerdi. Kumar oynar, tefecilere borçlanırdı. Bir gün yüzünü çizdiler. Ameliyat için paramız yoktu. Buna dayanamıyordu. Onu tekrar gülerken görmek istiyordum. Yaralarını umursamadığımı bilmesini istiyordum. Ben de ağzıma bir tıraş bıçağı soktum ve bunu yaptım, kendime. Sonra ne oldu dersin? Benim görüntüme dayanamadı ve beni terk etti. İşte o zaman işin komik yanını gördüm. O gün bugündür gülerim.

Bu replik.

Master

You
Yönetici
Konular
4,182
MFC Puanı
34,700
Ben kötü biri değilim, sen iyi biri olmamı hak etmemişsindir. :D

Konular
135
MFC Puanı
5,250
Ruhsuz biri ile kıyasladığımda ruh hali bence değişmeli

Konular
451
MFC Puanı
3,990
lütfen yanlış anlamayın ama o avatarı görünce Azrail geliyor aklıma. Filmlerde felan hep böyle gösterirler ya

Konular
135
MFC Puanı
5,250
Estağfirullah yanlış anlaşılma olmaz :)

Neden hala tag kullanmıyor diyorum ?

Konular
451
MFC Puanı
3,990
Estağfirullah yanlış anlaşılma olmaz :)

Neden hala tag kullanmıyor diyorum ?

Bilemiyorum suan yazacak bir şey düşünmüyorum. Böyle tam beğenip ahanda bunu yazayım demem gerek öyle sırf yazayım diye yazmak istemiyorum. Ruh halim ruh halimi tutmuyor bugün yazıp yarın vazgeçmek istemiyorum :u19

Hala Azrail.