• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Ünlem !

Siyah7

MFC Üyesi
Konular
173
MFC Puanı
1,090
dlkg8.png

Kitap Başlık : Ünlem !
Konu : Bilinmezlik
Yazar : Siyah

Not: Arkadaşlar Yazımız Kitap Türünde olacağı için Yazı Hakkında Düşüncelerinizi Lütfen Kitap bitene kadar konu altına yorum atmayınız. Teşekkür butonu Kafidir Düşünce Ve önerilieriniz pm atarak bildirebilirsiniz Anlayışınız için Şimdiden teşekkür ederim

Bu Yazıdaki Kurgu Tamamen Hayal Ürünü olup Hiç Bir Kitap ve Dizinden alıntı yapılmamıştır Bazı Yerlerdeki Tarihi acıklamalar olaylar Kaynak Belirtlilerek Kurgulanacaktır

Siyah7

MFC Üyesi
Konular
173
MFC Puanı
1,090
(1)
15.09.2012 Pazar Yer Türkiye

Berrak bir pazar günü sultan ahmet civarında bulunan bir dükkana kahve içmek için girdim içerde tam sol tarafda lobi gibi bir yer özel misafirlere ayrılmış gibi görünüyordu ve dükkanın holinden içeri doğru yürüdüm

Merhaba
- Buyrun nasıl yardımcı olabilirim ?
Şu bölümde oturmamın bir sakıncası varmı ?
- Hiç bir sakıncası yok
Teşekkür ederim bir mönü alabilirmiyim acaba ?
- Rica ederim tabiki siz oturun ben arkadaşla hemen gönderiyorum

Koltuklar deri ve yumuşak dı oturduğumda nerdeyse arkaya düşücekmişim gibi hissettim ama çok rahatlardı bu arada garson mönüyü getirdi sayfaları hızlı bir şekilde göz gezdirdik den sonra Marocchino siparişi verdim ve kısa bir süre hazır oldu bu arada gözüme masada duran bir dergi takıldı uzun yıllar türkiyede görev aldığımdan türkçem okuma ve yazma olarak gayet düzgün dü kahvemi yudumlarken sayfalarına göz gezdirmeye başladım ve şu yazı çok dikkatimi çekti

"Ey Rabbim! Beni bağışla. Bana, benden sonra kimseye layık olmayacak bir mülk (hükümranlık) bahşet! Şüphesiz sen çok bahşedicisin!" dedi. (Sad Suresi )

Ve yazıyı okumaya başladım yazıda bir çok olaydan bahsediyordu olaylar bir birini izliyor ve sürekli derinleşiyordu bu arada zamanın nasıl gectigini anlayamadım garson başka bir isteginiz varmı diye sordu tekrardan marocchino istedim ve yazıyı okumaya devam ettim.

Siyah7

MFC Üyesi
Konular
173
MFC Puanı
1,090
(2)
Uzun bir süre yazıyı okumaya devam ettim sonra hesap istedim ve ordan ayrıldım yolda uzun bir süre okudugum yazı dizisini düşündüm çok ama çok ilginc akıl almaz olaylar vardı bir insan nasıl bu kadar güçlü olabilirdi diye düşündüm ve ne aklım nede mantığım bunu almadı

Evimin önüne geldigimde markete ugradım bir adet ekmek ve hazır corbalardan aldım köşede duran gencler nikotin tüketiyor ve ne olduğununu anlayamadığım bir konuyu büyük bir dikkatle bir birlerine anlatıyorlardı onlara doğru bakınca iyi akşamlar hocam deyip sigaralarını sakladılar bende tebessüm ederek karşılık verdim iyi akşamlar gençler asonsörü beklerken yan komşum ahmet bey omuzuma dokundu

- iyi akşamlar hocam
iyi akşamlar ahmet bey
- çok dalgın gördüm sizi hasta felan degilsiniz inşallah
yooo iyim sadece yorgunum ondandır

bu arada asonsör kapısı acıldı ve beraber aynı kata çıktık

-tekrar dan iyi akşamlar hocam
- sizede ahmet bey

mutfaga dogru ilerken rahmetli eşimin o çok sevdigi kırmızı cicekli seramik caydanlık'a yarıya kadar su doldurdum ve kaynaması için ocağın üzerine bıraktım ve bu arada gazeteye göz gezdirmeye başladım Rütin olaylar zamlar cinayetler trafik kazaları ve politika

hazır çorbamı yeni dolduruduğumu unuttuğum için birden büyük bir yudum alınca bogazımdan aşagı bir yanma hissettigimde anladım ve bardagı sag tarafımdaki sehpanın üzerine bırakıp bir bardak su içtim.

kısa bir süre televizyon izledikten sonra yatagıma uzandım ama aklımda hala aynı yazı dizisi vardı beni cok etkilemiş gibi görünüyordu ve onu düşünerek uykuya dalmısım

sabah müthiş bir baş ağrısı ile uyandım kalkıp pencereyi aralıyıp bir bardak su içtim başım beni delirtecek derecede ağrıyordu o arada telefon çaldı arayan okul görevlisi Cem beydi

-Alo Günaydın Profosör
Günaydım Cem bey
- Saat 12 oldu dersi kaçırdınız bir sorun yoktur umarım
Yok hayır sadece başımda müthiş bir ağrı var ve uyuya kalmışım birazdan orda olurum

- Tamam efendim. iyi günler geçmiş olsun

- sağolun

Yatak odamın kardırobundan takım göz kararı sectigim gömlek , kravat , pantolon ve çeketi hızlı bir şekilde giyindikten sonra sokağın başından bir taksi çevirerek okulun yolunu tutum.

Okula vardığımda saat 13.30 Civarıydı hemen 12. derslige dogru hızlı adımlarla ilerledim

Tünaydın Arkadaşlar

- Tünaydın hocam

En son nerde kalmıştık ?

- Taban Aritmetiği profosör

Uzun yorucu bir dersten sonra yemek yemek içini odama geçtim.