• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Twitter fenomeni Mehmet Ali

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
36
MFC Puanı
220
'Kız çocuğa teklif etmiş çocuk demiş ramazanda çıkma teklif edilmez kız etkilenmiş içinden demiş ne kadar Nihat Hatipoğlu bi erkek..'

'Kız çocuğa demiş senin ağzından duman çıkıyor çocuk demiş evet çünkü içimde aşk ateşi yanıyor kız demiş Allah'ım ne kadar itfayeci erkek..'

'Çocuk kızı öpmüş demiş yanağında bi tat var kız demiş meymeli tat mı çocuk demiş evet elmalı kavunlu kız demiş ne kadar nargileci bi erkek..'

'Kız çocuğa demiş senle çıkmadan önce bi uykudadım çocuk demiş seni aşkımla uyandırdım kız demiş Allah'ım ne kadar ramazan davulcu bi erkek..'

'Çocuk kıza demiş benle çıkar mısın kız demiş benim çıktığım var çocuk demiş nolmuş benlede çık kız demiş ne kadar koalisyoncu bi erkek..'

'Çocuk kıza helva almış kız demiş helva cenazede yiyilir çocuk kendi bileğini kesmiş ölmüş kız demiş Allah'ım ne kadar fedakar erkekler var..'

'Çocuk kıza wifi almış kız demiş niye zamet ettin çocuk demiş bilgisayardan görüntülü konuşuruz kız demiş ne kadar internet cafeci bi erkek..'

'Kız kansermiş araştırma hastanesine sevk etmişler hasta yatıyormuş çocuk gelmiş kanser pansumanı yapmış kız demiş ne kadar Kutsi bi erkek..'

'Çocuk ressammış kızın fotosunu çizmiş böyle tam kızın aynısı gibi olmuş kız demiş ne kadar insanın aynısını çizebilen fotokopici bi erkek..'

'Çocuk rap şarkı söyleyip dans ediyormuş bigün kafasının üstünde hımhızlı dönmüş rapci kızlar etkilenmiş demiş ne kadar beyblade bi erkek..'

'Çocuk kıza laylaylom laliba sana göre sevmeler demiş sonra laylon gül hediye vermiş kız demiş ne kadar duygusal ama layloncu bi erkek..'

'Çocuk kıza demiş çabuk kalbini ver kız demiş çek elini eşkıya mısın çocuk demiş hayır aşkıyayım kız demiş ne kadar aşkına eşkıya bi erkek..'

'Manken kız markete gitmiş çocuk demiş ne emretmiştiz hamefendi kız demiş estafurulah çocuk demiş ne kadar manken ama estafurulah bi kız..'

'Kız çocuktan hoşlanıyormuş çocuk demiş sen benden hoşlanıyorsun kız içinden demiş ne kadar insanın içini okuyan tomografici bi erkek..'

'Kız lokantaya gitmiş demiş bi kapalı ayran alabilir miyim çocuk görmüş içinden demiş ne kadar açık ayran içmiyen kibar bi bayan..'

'Bigün çocuk düğünde djlik yapıyormuş cdleri elleriyle filan çeviriyormuş en simli kızlar ona aşık olmuşlar demişler ne kadar dj bi erkek..'

'Düğünde çocuk çok iyi halay çekmiş kız çok etkilenmiş üstüne sim sepmişki çocuğun dikatini çeksin çocuk demiş ne kadar güzel simli bi kız..'

'Otobüste yabancı müzik dinledim dayanamadım ağzımla dj hareketi yaptım ıffı ıffı herkes bana baktı galiba anladılarki ben dj bi kişiyim..'

'Çocuk kıza tekme atmış kız bişey diyememiş çocuk demiş bak kendini koruyamıyorsun benimle çıkar mısın kız demiş haklısın sevgili olmuşlar..'

'Kıza köpekler saldırmış çocuk hemen demiş kucu kucu ul kıss kıss köpekler sankinleşmiş çocuk kızı evine bırakmış sevgili olmuşlar..'

'Kız kalp kanseri olmuş çocuk kalbini vermiş kız uyanmış demiş bana kalbi kim verdi çocuk demiş ben verdim gözlerini yummuş sonsuza kadar..'

'+Herşey çok güzel ne kadar sevgiliyiz.
-Evet inş hep mutlu oluruz.
×vıjjj uşk uşk pat×
(Sevgililere araba çarpmış çünkü nazar değmiş)'

Konular
301
MFC Puanı
840
"Çocuk kıza tekme atmış kız bişey diyememiş çocuk demiş bak kendini koruyamıyorsun benimle çıkar mısın kız demiş haklısın sevgili olmuşlar.." ahahhahahahhahah

Konular
36
MFC Puanı
220
En çok bunu seviyorum 'Kıza köpekler saldırmış çocuk hemen demiş kucu kucu ul kıss kıss köpekler sankinleşmiş çocuk kızı evine bırakmış sevgili olmuşlar..' kucu kucu ul kıss kıss kjhgdfghjkl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...