• Web sitemizin içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için Web sitemize kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Web sitemize üye olmak tamamen ücretsizdir.
  • Sohbetokey.com ile canlı okey oynamaya ne dersin? Hem sohbet et, hem mobil okey oyna!
  • Soru mu? Sorun mu? ''Bir Sorum Var?'' sistemimiz aktiftir. Paylaşın beraber çözüm üretelim.

Türk dizi tarihinde bir dönem sona eriyor

Konular
468
MFC Puanı
210
Bana göre son 2 sezonu çok sıkıcı geçiyor.
Kurtlar değil de daha çok Kuşlar Vadisi gibi bir ambiyansın içerisindeler. Bitmesi en güzeli olur. ;)

Zeyna

Üyeliği durduruldu!
Konular
1,416
MFC Puanı
2,770
Kimler geldi geçti polat bi ölemedi :D

Darwin

MFC Üyesi
Konular
8
MFC Puanı
390
Öncelikle paylaşım işin tşkler dostum kısmen söylediklerin genel olarak genel gecer konular...Bende aslında kurtlar vadisinin artık daha fazla devam ediceni veya popilitesini koricanı düşünmüyorum.... ben ilk zamanar cok izlerdim kurtlar vadisini ve cakır öldüğünde gasteye ilan veren kişiler kadar da fanatikdim... ilk oktay kaynarcanın diziden ayrılmasıyla büyük bir darbe yedi kurtlar severler ama yinede daha sonra gelişen senorya başarısı diziyi ayakta tuttu... Sonrada Arka arkaya kırılan rekorlar.. Aslında işin özü şu bu diziye girilirken bence bu kadar büyük bir servet kazanılıcağı kesinlikle düşünülmemiş... Daha sonrada oluk oluk akan para bu abi, kardeş, şaşmaz ailesini sapıttırmıştır ve hala bir gelir kayna olarak dizi kullanılmakta ve türkiyenin aklındaki polat karakteri bitirilmektedir gün gün...